• Irasidus
    #151
    "És sajnos nagyon sokminden biznisz, de ez ellen sem lehet tenni semmit, max. hogy felháborodsz, hogy van aki megveszi, elhiszi, betelefonál az asztroshowba, a 10000szeres pénzenergia stb.. (De a téridővel kapcsolatos téves vagy trollkodó fórumhozzászólások azért nem ez a kategória)"

    De lehet, jobb oktatással, ismeretterjesztéssel - és a törvényi szabályozással, illetve a törvények valóban betartatásával. Mert ugye az ezotévé csaló, és törvény szerint nem szabad csalni, de ugye kiskapu mindig van. És hasonló a helyzet a többi olyan csalással is, amiből pénz van. És sajnos Astroján is az a kategória mint az előző levelebben írtam. Mert egyrészt a hülyeség csomagokban jön, aki elhiszi ezt, az le fog hinni más más áltudományos ezoterikus dolgot is. Azonkívül a tudományt önmagában is rombolja, hiszen ha Astroján hülyeségét elhisszük akkor ugye egyrészt a tudósok becsapnak, és megtévesztenek minket, másrészt a tudósok csak a közpénzt pazarolják, tehát nincs szükség rájuk. Látjuk milyen mély már most is a tudományellenesség, és Astroján ezzel a szellemi környezetszenyezzésel ezt erősíti. Ami káros. Nézd, amiket én itt most mondok, azok nem az én kutfejemből pattantak ki, nem vagyok ilyen okos. Ezek társadalomtudományi eredmények, ugyanis a hülyeség terjedését, és hatásait is vizsgálja a tudomány.