• Methodix81
    #39
    Erotikus tartalom, 18 év felett vetítik a mozikban.
    Önmagában furcsának tartom, hogy a pszichológusok által is rendkívül káros filmet egyedül én tartom károsnak itt.
    Egy ilyen bántalmazásra, megalázásra, dominanciára épülő kapcsolat általában súlyos testi sértéssel, vagy halállal végződik. És szinte mindig lelki törés következik be.
    Amit a filmben és a könyvben közvetítenek felénk, az hazugság. A valóságban nem lesz romantikus happy end.
    Az egész csak arra van, hogy a fiatalok még tovább menjenek az erkölcsi és lelki önmegsemmisülés felé.

    Amúgy meg :), rám még nem mondták, hogy prűd vagyok, pedig próbáltam már pár dolgot. :) Viszont azt sem, hogy egy kegyetlen, lélektelen, rosszindulatú, gonosz, szadista állat, mint aki ebben a filmben a csávó. Ha ezt nem érted, akkor gondolkodj el, lehet, hogy nem velem van a gond.

    Az indexről pedig annyit, hogy próbáld meg NEM olvasni 1 évig. Aztán ha visszatérsz, ordítva fogsz menekülni, annyira látni fogod, hogy mennyire életellenes, cinikus, rosszindulatú, és demoralizáló minden amit ott írnak. Eszméletlenül messze áll minden valójában értékes és fontos dologtól, sőt, ezeket általában viccesem, fiataloknak menő módon, burkoltan, de nagyon is alattomosan lejáratja, szidja.