• Methodix81
    #36
    Sajnos nem tanultál médiaszakot, és valószínűleg közgázt sem.
    Első féléves tananyag:
    1:A MÉDIA URALJA A KOR EMBERÉNEK TELJES GONDOLKODÁSÁT, LELKISÉGÉT ÉS IGÉNYEIT.
    2: A KERESLETET NEM KÖVETJÜK, HANEM KIALAKÍTJUK.

    Ennyi. Ha nem értenéd, akkor elmagyarázom: a médián keresztül mi mondjuk meg, hogy mit fogsz szeretni, és milyenné válsz. Ezt 1 éves korodban kezdjük. A Te úgymond "SAJÁT" igényeid NEM a TE igényeid, ugyanis már gyerekkorodban megmutattuk az utat, amin jársz.
    Tisztelet a kivételnek, aki ValóVilág és index.hu szenny helyett elkezd gondolkodni.
    És igen, 30 évvel idősebb vagyok Nálad, ahogy Te is írtad. Azaz ennyivel vagyok tapasztaltabb, és ennyivel járok előrébb. De majd Te is rájössz, ezek szerint 60 évesen, hogy vannak a világban értékesebb dolgok, mint az, hogy az ember a média mocskával szennyezze a lelkét és a tudatát.
    Az pedig, hogy minden korosztály elsiratja az utána következőt:
    Ez a MAI világban tényleg IGAZ. Ugyanis korábban a szülők és az iskola nevelte legfőképp a gyerekeket. Soha a történelemben nem volt még internet ugyanis. Most már van, ennyi. És a net nevel. A net pedig egy gyermek fejlődésére nézve kimutathatatlanul káros.
    Sok szeretettel küldöm Neked ezt a verset, nekem ez az egyik kedvenc, és talán megértesz valamit abból, hogy én milyen vagyok, vagy legalábbis milyenné próbálok válni.
    "
    Lehet-e jónak lenni egy rossz világban,
    sétálni télen kigombolt kabátban,
    szalonnát szúrni fagyos ágra,
    nem vadászni nyúlra fácánra,
    koldus kezébe kenyeret nyomni,
    csábítók között hűnek maradni,
    házad kapuját kitárni,
    hadd jöjjön hozzád akárki,
    kisgyerek könnyét letörölni,
    senkivel soha nem pörölni,
    dermedt verébért hajolni porka hóba,
    más baját sosem hozni szóba,
    békét, nyugalmat, szépséget akarni,
    adni, adni, mindig csak adni,
    tökéletesre lelni egy madár dalában…
    Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?
    "