Stranded Deep
  • Kriszta1990
    #264
    Szia! A cápa csak egy a sok veszélyforrás közül.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kezdetekkor kiszáradhatsz, vagy éhen hallhatsz, bár az éhen halás nem igazán fenyeget, hisz a part menti sekély vízben is találsz kishalakat és rákokat. De a kiszáradás azért megoldandó probléma, a kókuszdiótejet nem ihatod korlátlanul, mert rosszul leszel tőle. Aztán, ha berendeztél egy alaptábort és nem szeretnéd a saját szigetedet kopárrá tenni, át kell menni másik szigetre fáért. A mély vízben fellökhet a nagy fehér cápa. Ha nagy szigetre mész, ott van vaddisznó, ami szuper, mert medium húst és bőrt is dob. Meg van kígyó, ami megmar, ha nem veszed észre. És abba bizonyos idő után belehalsz, ha nem kezeled. Ha unod, hogy small húst dobáló kishalakat egyél, meg amúgy is, szeretnél körülnézni víz alatt, beljebb úszol. Helló, tengeri kígyó, helló, kígyómarás. Aztán meg ott van a leonfish, ami alapanyag, de az is megbök :D Meg kifele egy növény, aminek a nevét meg nem mondom, mert nem tudom, de ha belelépsz, ugyanúgy megmérgez. Leégsz a napon, ami erősen csökkenti a hidratáltságodat. Plusz, én simán képes vagyok eltévedni, ha 2-3 szigettel távolabb megyek. Ilyenkor vagy keresgéled az alaptáborod, és megállsz feltölteni a készleteid, vagy szándékosan meghalsz.

    Utoljára szerkesztette: Kriszta1990, 2019.08.03. 09:39:18