Stranded Deep
  • Ironman2
    #198
    Nekem már 0.46 van fent.Egyre jobb ez a játék.Kezdtem újat megint,mint mindig ajánlatos ilyenkor,vannak ám új növények is,mint a Pipi,meg a Vuvuvulala vagy mi a franc a neve.DD Egyelőre nemtudom mire jók,gondolom alkimia is lesz vagy van már,passz.Viszont mintha mégkönyebb lett volna a játék,de ezt már irtam korábban is,a gyári pályán,nem a random gen-en,az első szigeten nagyon sok a nyersanyag,meg mintha gyorsabban is újratermelődne.A lashinghoz szinte mindig találtam fiatal pálmákat,meg yuccát (de ezt irtam korábban is) Háromnegyed óra játék után,már füstölőm is volt,meg shelter,meg vizgyüjtő,és még ki se mozdultam a szigetről.Múltkor el kellett már másznom,mert elfogyott a lashinghoz a hozzávaló.Most meg már ilyen komfortos szigetet csináltam.Viz jön rendesen ha alápakolok pálmákat a vizgyüjtőnek,mert az gyorsitja,kaja a bogarakból van a füstölőben egyelőre,úgyhogy egy darabig kibirom,de hamarosan útra kelek,kifosztom a szemközti szigetet.Viz alá még nem merek merülni,közeli roncsokat viszont átkutatom.Ja és a csónakban még megvan a 3 konzerv ha nagyon szükséges lesz akkor nyitom fel őket!