• Irasidus
    #61
    Ok, megtervezték a DNS, és a szerkezetébe beleírták a 32, meg ennek hatványait, vagyis ez lett a mi közös ősünk, ezután evolúció ment a maga útján, ha jól értem azért kerestek olyan részt ami kevésbé van kitéve evolúciós változásnak. Szerintem itt fordítási, vagy értelmezési hiba lehet, mert abból, hogy egy üzenet van a DNS szerkezetébe kódolva nem következik, hogy az egész (atomról-atomra?) rakták össze. Vagy igen? De tegyük fel így van ahogy mondod. De ez még így sem ID, az ID még mindig evolúció tagadás vallási okokból, és nem tudományos tézis arról, hogy lehet, hogy a DNS mesterséges eredetű, vagy mesterséges eredetű üzenetet rejt! A cikk az evolúciót elismeri, ami éles határ.

    Off.: Nem kell az idegeneknek DNS-alapúnak lenni, a számítógépem sem szerves - persze nem is élő, de jó analógia arra, hogy lemásoljunk egy tulajdonságunkat (intelligencia) egy másfajta működésű rendszerbe (és ki tudja, a jövőben akár az élet minden tulajdonságával is bírhatnak, és voálá egy tőlünk független, nem DNS alapú életet alkotunk). Szóval ha az élet törvényszerű, és ennek a tudásnak a birtokában vagyok, akkor tervezhetek más fajta életet is (pl.: szilícium alapút). Ez így nem érv.