Tankos játék webes felületen
  • Dewri
    #1031
    Hát az IS-t tényleg halálra szivatják, szerintem ezzel kompenzálják a villámgyors/800at sebző top ágyúját. Aki eljut odáig ilyen fosadék MM és trágyadomb egyéb ágyúk mellett, az megérdemli a 122 mm-es jutalomjátékot... Valami félelmetesen szemét a játék, kb 50%-ban nyolcasok jönnek szembe, általában minimum 2. Ilyen se az M6-nál, se a Tigrisnél nem volt. 45 csatát mentem mindhárommal, az IS a legrosszabb, messze mind közül, 31% túlélés, a Tigris 41%, az M6 51%, a win rate is ilyesmi, 30-40-50% arányban. Undorító amit művelnek vele. Az első 100 mm ágyú 11,5 sec töltéssel teljesen életképtelen, már visszaraktam a 120 penes alapágyút, az legalább 4,8 alatt lő, igaz ugyanúgy nem lő át semmit, mint a 100 mm, de legalább ugyanannyi idő alatt 2x odalövi a semmit...:) És annak ellenére, hogy a 85 mm alapágyúval megyek, ugyanúgy tolja szembe a nyolcasokat!!! 24ezer tépét akarok összeszedni mert most van vip és a második 100 mm már 2x gyorsabb és 175 penje van, de több mint 2 órám ment rá szaros 11ezer tépére... Az M6 ennyi idő alatt már kb 30ezernél járt tegnapelőtt, igaz azon van páncél, leszarja a 122 mm tüzet... Bele se merek gondolni hogy fog szerepelni vip nélkül...