1104
Tankos játék webes felületen
  • Koridor
    #1064
    Igen, továbbra se enged be a fb-os accal a gamebox-os oldara. Van értelmi irni ezért a supportnak?

    Utoljára szerkesztette: Koridor, 2015.02.05. 21:37:28
  • Koridor
    #1063
    Grrrrr, 1840 ft van a paypalomon.
  • twi452
    #1062
    ez a fb-os kliens ugye?
    mert nálam egy külön gamebox-os oldalra dob ahol lehet venni az aranyat
    és csak kártyákkal meg paypal illetve skrill-el lehet venni
  • Dewri
    #1061
    Nálam 7-14-21 stb van.

  • twi452
    #1060
    én csak 5-10-15 stb dolcsisokat láttam :D
  • Dewri
    #1059
    De mekkora szar már, hogy pl ha mobilról tolnám rá az 1905 forintos alap 7 dolcsis csomagot, akkor rászámol még 3ezer valamennyi díjat, így több mint 5ezer lenne az a 7 dolcsi... Úgyhogy erről ennyit. Lásd a #1053 hozzászólásomban említett "orrba-szájba aranyért mindent" üzletpolitikát...
  • twi452
    #1058
    passz :)

    ugye csak annyit írnak h 1200 gold értékű csomagot kapsz ajándékba
    ebből csak annyit tudunk h van 3 nap vip meg egy garázs slot
    az egyből 900 arany ha meg akarod venni ezeket csak úgy

    a tankról meg semmit nem tudni csak annyit hogy T5-ös de hogy milyen, mit tud stb.. semmi info
  • Koridor
    #1057
    Nem láttam hogy 7 napra adja a T34-57-et vagy örökbe?
  • twi452
    #1056
    nálam is ez a fehér szutyok volt operában aztán töröltem a unity-s cache-t itt amitől nem javult meg aztán az operást és azzal rendbe jött

    Utoljára szerkesztette: twi452, 2015.02.05. 16:50:35
  • Dewri
    #1055
    A firefoxban töröltem a cache-t, mégis ugyanaz... Most az IE alatt fut...
  • twi452
    #1054
    operában törölni kell a cache-t igen akkor "megjavul"
    kicsit reszeltek a menün átkerült pár ikon

    persze gold-os akció megint van :D
    ha még nem vettél eddig soha aranyat akkor ha most bármennyit veszel elvileg kapsz egy T5-ös t-34-57et meg még pár cuccot
  • Dewri
    #1053
    Ránéztem a napi ajándék miatt, nekem a firefox nem megy. A tankos oldalon azt írják töröld a cache-t, vagy cserélj böngészőt. Ja, semmi mással nincs gond, ezzel se volt soha, de most hogy elbaszták, a felhasználó cseréljen böngészőt... Nem tűnik szimpatikusnak ez a fejlesztőgárda sem, pont mint a wargaming... Tényleges javulás nincs régóta a játékon, nincs új szerver, nincs új pálya, sokszor laggol, a grafika is ugyanaz, tehát semmi látványos előrelépés, a faszbúkon ha beírnak valamit az oldalukra, arra nem válaszolnak.... Ellenben orrba-szájba "vegyél aranyat" akciók, pörgess a ruletten aranyért, vegyél tankot aranyért...
  • Koridor
    #1052
    Ezek már megint elb@sztak valamit. Igy néz ki az operán a game (persze firefoxon simán megy):
  • twi452
    #1051
    corp társnak meglett az amcsi 9-es dögje úgyhogy elvittük kipróbálni aztán ez lett belőle :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    ja a vége
    nekem -20k neki -15k.. pedig mindketten odatettük magunkat
    tényleg jó kis rendszer ez xD
  • twi452
    #1050
    de legalább minden este laggol mint az állat :)
    elmehetnek ezek is a csába, szerintem én is hagyom a francba.. pont akkor nem lehet menni csak szenvedni amikor fent vannak a társak
  • Terawatt
    #1049
    Hajjaj. Elnéztem. m26 helyett az m36-ra gondoltam ami td és nem medium.
  • twi452
    #1048
    erre az előző T-20as ágyúját lehetett felrakni amit meg még anno az M6-nál kifejlesztettem úgyhogy szépen körbe ment a tankjaimon :D

    aztán szerencsére ehhez már van egy új ágyú ami kicsit nagyobbat üt át viszont sokkal gyorsabban céloz hála az égnek és egy picit gyorsabban is tölt újra :)
  • Terawatt
    #1047
    De dönölű ezzel az ágyúval. :O Már az m10 is szarul keresett, nem hogy ez. Nagyon nincs balanceban, hacsak nem tudsz folyamatosan lőni és átütni 24/7, mert DPSben eléggé alul van. Az a legabszurdabb, hogy lassabb az újra töltésem ugyan azzal az ágyúval felszereléssel mindennel, mint az elődjénél, pedig a tier is nagyobb ergo több hpt kéne tudnom lesebezni.

    Ezt leszámítva imádni való kis jószág. Egy hete legalább nem toltam, majd szerintem megcsinálom ha lesz vipem/nagy szorzós event.
  • twi452
    #1046
    na kiszenvedtem a top ágyút az M26-ra.. hű de kínkeserves volt :D
    kb 600k ezüstöm ment el erre a 35kexp-re mint javítás és lőszer költség :S

    legalább most már élvezetesebbek a csatáim vele nem csak szenvedés de vip nélkül totális pénztemető :)
    csak akkor nem mész mínuszba ha senki nem lövi meg a tankod és te sem lövöldözöl nagyon mellé hanem minden lövésed talál :)
    ha peched volt vagy benézel valamit akkor jön a -20k simán, de hát ilyen ez a "f2p" szakma :)

    de azért cuki "kis" tank :)
  • Koridor
    #1045
    A VK3001P ágon megy valaki?
  • Dewri
    #1044
    Nekem nem hiszem hogy lesz türelmem az IS nagyágyúhoz. Még vagy 50ezer tépé kéne hozzá és további 115ezer az IS3-hoz. Vicc. Egyszerűen képtelenség ilyen retardált idióta csapatokkal bármit is csinálni hetes szinten, el se merem képzelni milyen lehet nyolcason és magasabban. Mivel pedig 90%-ban a csapatok miatt bukta az egész, miközben folyamatosan top sebző vagyok a csapatban (pl az előbb is 4100 sebzést osztottam ki stock IS ágyúval, mégis buktuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!), nem látom különösebb értelmét szenvedni, mert ez már szenvedés, nem játékélmény... Inkább hanyagolom a játékot, játszok egyéb játékokkal, amik mostanában háttérbe szorultak emiatt a fos miatt és ahol lehet nyerni is, mert rajtam múlik a siker, nem előre eldöntött szemét MM-en és hülye óvodásokon...
  • twi452
    #1043
    akkor passz :)
    én az is-3 alap ágyújával ami a kv1s ágyúja így lőttem ki őket miután megnéztem h mindenki oda lő nekem is :D
  • Dewri
    #1042
    2ből 2x nem sebeztem az ágyú mellett a tornyot az IS-el, 175 pen, 100 mm ágyúval, nem túl messziről... Ennyit erről... Az IS-3 legyalulta a csapatot és maradt még 1400 hp-ja a végére: 7294 sebzés, 5 kill...
    Utoljára szerkesztette: Dewri, 2015.01.31. 18:25:28
  • Dewri
    #1041
    Én most eladtam a Tigrist, mert a Kv1s-IS hordákkal nem bír, 3 lövésből szétkapják. A Tiger 2 oldalpáncélja meg vicc, nem szívesen mennék vele. Nehéz az élet tier7 után, na...:)
  • twi452
    #1040
    "Lv4 premium vehicles will fight Lv3, Lv4, Lv5 and Lv6 vehicles first"

    ugyanolyan mint az összes többi tank :)
    Utoljára szerkesztette: twi452, 2015.01.31. 14:29:31
  • Angelus1991ster
    #1039
    Német-olasz P 40-e van valakinek? tierlimites? mert lassan összegíűlik 1200 ingyen arany.
  • twi452
    #1038
    Nem tudom :)
    Nálunk a csapatban szerencsére van aki a kv-3 vonalon megy úgyhogy majd lesz tapasztalat h milyen a többi tank ott
    Másik srác az amcsi vonalon megy de nagyon utálja a T32-őt viszont nagyon akarja a 10es clipgunos heavy-t úgyhogy eltökélt :D
    Van aki a német heavyket nyomja
    Én meg félúton vagyok az M26hoz de már a T20-al is lehet szivatni az embereket

    Majdnem a max 400 méteres a látótávolsága, alacsony, jól rejtőzködik sokszor távolról sunyiban tudok osztani vaksi orosz gépeket egyedül is :D
    Ha meg csapatban megyünk akkor nagyon szépen lehet vele megvilágítani az ellenséget a többieknek

    tier 10es mediumból eddig a leopárddal találkoztam kétszer.. végig repült az egész csapaton rohadt nagy mészárosként :D
  • Dewri
    #1037
    Hát ez a "tűzlassúság" valóban tönkrevághatja akkor az egészet. Már a 12 sec is nagyon sok, ha pedig egyszerre jön a nyakadba 2-3-4 ellenfél, ott a 13 sec a biztos halál... A másik orosz alternatíva a KV-4, az viszont döglassú és akkora kupolája van mint egy kisebb tank tornya, azt is elbontják, mint a téglafalat... Lehet, hogy nyolcason már inkább a med vonal fog beválni, nem a heavy?
  • twi452
    #1036
    úgy hogy az ágyú mellett ahol elkezd kerekedni a torony simán átütöttem a kv1s ágyújával 3-ból 3-szor :D
    és akik ott játszanak azok is ezt nagyon jól tudják :D
    az egyetlen esélyed h idióta módon riszálod a tankot és a tornyot is és reménykedsz h lepattan :D
    az ágyú meg 13.3mp alatt tölt.. ami nagyon fáj a 6.5-ös IS után :D
  • Dewri
    #1035
    ?? 250 mm kerekített toronnyal és 225 átütéssel hogy lehet szar?
  • twi452
    #1034
    :D
    én is szenvedtem vele de azért sikerült lekűzdeni :)
    a 122-essel meg tényleg jó lesz :D aztán az is-3 már megint szar.. sajnos fejlesztve is és az aztán tényleg csúf csapatokat kap ellenségnek :D
    jönnek a 10es szarok 2000-es lövésekkel xD
  • Dewri
    #1033
    Na elég volt mára. IS, három és fél óra alatt vip-el 16ezer tépé. Röhej. 40 csatát mentem, ha 8at nyertem akkor sokat mondok.

    Viszont ismét látszott, hogy a legjobb hetes az amcsi M6, mert azzal nyugodtan bele lehet állni a lövésekbe, míg az IS-t szétszedik a 122 mm ágyúk, mindegy hova forgatom... Nagyon kíváncsi leszek a 122 mm ágyúra ezek után, de szerintem csak majd hó végén tolom legközelebb mikor újra ad 3 nap vip-et, anélkül meg se próbálom...
  • Dewri
    #1032
    Ja és amikor véletlenül egyszer az életben közel azonos tankokkal megyünk be, akkor nálunk minden tank fos ágyús, szemben meg ugyanazok a tankok mind top ágyúsak. Most volt egy ilyen kör, a mi kv1s-ünk 85 mm, a kv1 troll szarral, a pz4 a 76 mm ágyúval jött és én a 85 mm IS-el. Szemben minden tank ugyanez, csak top ágyúkkal. Igen sok esélyünk volt...
  • Dewri
    #1031
    Hát az IS-t tényleg halálra szivatják, szerintem ezzel kompenzálják a villámgyors/800at sebző top ágyúját. Aki eljut odáig ilyen fosadék MM és trágyadomb egyéb ágyúk mellett, az megérdemli a 122 mm-es jutalomjátékot... Valami félelmetesen szemét a játék, kb 50%-ban nyolcasok jönnek szembe, általában minimum 2. Ilyen se az M6-nál, se a Tigrisnél nem volt. 45 csatát mentem mindhárommal, az IS a legrosszabb, messze mind közül, 31% túlélés, a Tigris 41%, az M6 51%, a win rate is ilyesmi, 30-40-50% arányban. Undorító amit művelnek vele. Az első 100 mm ágyú 11,5 sec töltéssel teljesen életképtelen, már visszaraktam a 120 penes alapágyút, az legalább 4,8 alatt lő, igaz ugyanúgy nem lő át semmit, mint a 100 mm, de legalább ugyanannyi idő alatt 2x odalövi a semmit...:) És annak ellenére, hogy a 85 mm alapágyúval megyek, ugyanúgy tolja szembe a nyolcasokat!!! 24ezer tépét akarok összeszedni mert most van vip és a második 100 mm már 2x gyorsabb és 175 penje van, de több mint 2 órám ment rá szaros 11ezer tépére... Az M6 ennyi idő alatt már kb 30ezernél járt tegnapelőtt, igaz azon van páncél, leszarja a 122 mm tüzet... Bele se merek gondolni hogy fog szerepelni vip nélkül...
  • Dewri
    #1030
    Az MM ma is csodálatos. Szemben ötös szakasz nyolcas tankokkal, ebből 2 db IS3, egy ISU152, egy Tiger2. Nálunk meg én vagyok a top tank az IS-el, pár hetes és hatosok az alján. Az IS-emen meg a döglassú 100 mm ágyú... Kapásból garázs. Hülyék ezek...
  • Dewri
    #1029
    A prémium tankok általában így vannak megalkotva... A wotban is a Löwe meg a T34 használható, az összes többi semmire nem jó, mert vagy a páncélja nulla, vagy az ágyú... Itt is ez megy ahogy látom, talán az M4 éri meg, mert sorozatlövő és alacsony szinten jól lehet vele menni...
  • twi452
    #1028
    na arra jó volt ez az event, hogy kipróbáljuk a t-34-100at és soha meg se forduljon a fejemben h megvegyem a jövőben :D
    gold tank de vip nélkül gyakorlatilag nem jön vele ezüst :D

    egy gyors medium tank, oroszos szar látótávolsággal és OP ágyúval és ennyi
    ökörködésre jó meg használható viszont az 580 silver / lövés elviszi a profitot szépen úgyhogy farmolásra nem az igazi

    egy kv-2 vagy az IS köröket ver rá :)
  • Dewri
    #1027
    Az MM a helyzet magaslatán. Szemben 4 db KV1s, egy KV3, egy Is és egy KV1. Ebből 3 KV1s-IS-KV1 szakaszban. Nálunk 2 db M4 sorozatlövő fos, egy vk3601, egy kis t-34, egy M4 sherman, egy Tigris és én a nagy M6, szakasz nincs. Szemben a KV1 kivételével MINDEN KURVA TANKON 122 MM ÁGYÚ!!!!!!!!!!!! Játsszál...

    Nem értem miért olyan nehéz normális algoritmust írni az MM-nek. Megnézem, hogy 5 db kv1s, akkor nem rakok be ellene 5 db tier5 szart fele hp-val, hanem berakom ugyanazokat vagy legalább páncél-ágyú-hp alapon hasonlókat. Szerintem ez kemény 1 soros kis darabka lenne a programban, de lényegében egyik online tankos játék se tudta még megoldani... Küldjem el nekik mélben az ötletet, hátha megvilágosodnak? Idióták...
  • Dewri
    #1026
    Az összeesküvésekről. A tegnap játszhatatlan papírtankként viselkedő tier7 M6 ma csodák csodájára átlőhetetlenné vált, ahogy illik is neki. Tegnap rommá bontottak az IS-Kv1s tankok szemből, ma ugyanezek pattognak, Tigris, KV3 szintén. Tegnap 5ből 4 bukta, az 1 győzelemben se sebeztem sokat, ma 4ből 3 győzelem, végig 2ezer fölötti sebzések, nem tudtak megölni... Mi változott? Tank ugyanaz, én is, pályák is. Ennyit a játéktudásról...
  • twi452
    #1025
    vagyis pontosabban inkább minden második vagy harmadik meccs ilyen irgalmatlan ugrásokkal van tele ami felkúrja az agyam :D
    és az a baj h a miniklánban amit csináltunk finn haverok vannak úgyhogy ők is ilyenkor este tudnak játszani és ugyanúgy szívnak ők is egy-egy csatában :)