• Vol Jin
    #48
    Te ennyire beteg vagy, hogy mindenkiben zsidót látsz? Nem vagyok az, és nagyon irritál, ha valaki lezsidóz.

    Szót nem ejtettem zsidókról, meg holokausztról. Elég volt annyit mondanom, hogy anyám megárvult a háborúban és te óbégatsz velem, hogy milyen véglény vagyok, hogy engem nem érdekel senki, csak a zsidók érdekelnek, és hogy képzelem azt, hogy nem foglalkozom az elesett katonákkal, meg a bombatámadások áldozataival.

    Na idefigyelj te faszszopó kis köcsög, a nagyszüleim a fronton, meg bombatámadásban haltak meg.

    Hol a kurva anyádba írtam bármit a zsidókról?

    Azért kérdezem, hogy hol a kurva anyádba, mert nem volt elég egyszer elküldeni téged a kurva anyába, továbbra is csölátással obégatsz nekem a kurva anyádat, hogy nekem a zsidók számítanak csak, és leberálfasiszta vagyok.

    Nem érted, hogy azért küldtelek el a kurva anyádba, mert olyanért óbégatsz nekem, ami meg se történt, és leliberálfasisztázol (ami lezsidózás, hiába tagadnád a kurva anyádat).

    Most már érted a kurva anyádat, hogy irritál, ha lezsidóz egy elmebeteg fasz és olyanokat vízionál, ami meg sem történt?