znation_logo.png
  • IXEMGabeo
    #62
    Engem ez a sorozat meglepett belekezdtem par napja es hasonloan velekedtem az elso resz utan, hogy ez mi....az elso reszt azt kb 2 honapja lattam addig letettem a sorozatot, mert a Gothamet neztem vegig, aztan a harmadik resztol ugy beindult, hogy azota se tudom letenni bar megcsak az 1. evad vegefele jarok annyit elarulhatok, hogy megkedveltem mindenkit kb...Charlest sajnaltam, nincs sok drama a sorozatban, mert ez nem Walking dead, de azert az komoly jelenet volt...es az ember akarva akaratlanul is megsajnalt valakit, mert Charles vezette a csapatot es pont mikor Warren es kozte alakult volna valami akkor olik meg. Halkan jegyzem meg, hogy a sok sok poen mellett, amiket Doki es Murphytol (foleg a Titanicos beszolasan nevettem) van am boven izgalom is. Szerintem nagyon eltalaltak az apokaliptikus hangulatot es kb egy invazio utan igy tudnam elkepzelni az embereket, mint bolond szektavezereket es a tulelesert barmit megtenni kepes csaladokat...nagyon nagyon jo epizodnak tartottam a 8-ast, amikor Z polgartars (vezna szinesz a Cool tura c. filmbol), odakepzelt egy orosz asztronautat szamomra zsenialis volt...es csak a vegen esett le, hogy bezony a kutyusa is miert van felholt allapotban? miert jelzett a C monoxid mero? mert keves volt az oxigen...nagyon jo epizod volt. 9. egy rendhagyo volt, melyben az Addy-Mack parost mutattak be azaz Addy almat mindketten ateltek, de valahogy sejtettem, hogy az anyjarol lesz szo a vegen.

    Osszesssegeben az elso resz utan amikor egy onjaro zombibaba kinyirta (Michaelt a Lostbol) kicsit csalodas kozeli erzesek keringtek bennem...azota viszont a szinvonal kifejezetten emelkedik es barki is fog meghalni a kesobbiekben az fajni fog...Dokinal a 3. epizodban megijedtem egy pillanatra, hogy majdnem ottmaradt a szellozorendszerben, de orultem mikor megmenekult.