76
znation_logo.png
  • IXEMGabeo
    #76
    5. evad 8. epizod....

    csavo enekel mikor egy csopp agya marad es azt etetik a "beszelokkel":DD

    otodik evad uj ertelmet nyert a hulyesegre mellesleg igy is jobb es viccesebb, mint a 4. volt
  • IXEMGabeo
    #75
    Addynek eltori a karjat a kopasz majd nem sokra ra hegyet maszik...ok...3. evad vege eleg gaz volt
  • IXEMGabeo
    #74
    Dokis Asylumos epizod az mindent vitt:D nem tertek ki ra, hogyan szakadt el Warrenektol, de kiegtem azon a nagydarab bamba Bobon, ahogy kinyitotta a busz ajtot fejjel:DDD, meg milyen nyugodtan setalt mikor uldoztek a zombik oket...Nat Zang, amugy nem tul eredeti szinesz meg kabultam is ugyanazokat az arcokat vagja...Doki, Murphy es Simon ugy ahogy jol jatszanak, Addyt alakito szineszno is tehetseges...tobbiekben semmi eredeti nincs...ennek ellenere 10K, Doki es Murphy a favoritok nalam
  • IXEMGabeo
    #73
    3. evad...az orult postas jol kelepcebe csalta oket:DD jol tolta az oreg
  • IXEMGabeo
    #72
    zombie road, UFO-s epizod es a visszaemlekezes elegge toltelekek voltak, bar nekem tetszett, hogy betette egy flashback reszt hogyan kezdodott hoseink szamara az apokalipszis
  • IXEMGabeo
    #71
    2. evad vege

    nem volt rossz evad, de az elso nekem jobban bejott tobb szempontbol is...

    Viszont nem fer a fejembe hol hagytak 4 masik jarganyt miutan Mexikobol elhajtottak persze 2 merfoldre Kaliforniatol mind az 5 kocsijuk lerobban, a masik dolog, hogy a kartellfonokot Hectort lelokte a zombiletran Vasquez es a bosszuja beteljesedett ezek utan, hogy elhette ezt tul?

    kedvenc reszem egyertelmuen a Mississippis es a gyujtos volt mikor Murphyt foglyul ejtette a szemuveges tudos tele Tronok harca es zombis filmes utalassal:D
  • Sequoyah
    #70
    Na igen, ez a hatranya a valtozatossagnak amit lentebb irtam, es ami miatt szeretem:) Neha torvenyszeruen lesznek gyengebb reszek es tortenetszalak... Persze ez szubjektiv, amit te utalsz az lehet nekem a kedvencem vagy forditva:)
  • IXEMGabeo
    #69
    halistennek meg is halt a 6. reszben a csajszi:D,

    most kezd erdekes lenni ezzel a zombi babaval
  • IXEMGabeo
    #68
    ez a zombi ut nevezetu epizod (3. resz) ritka gagyi volt...a megoldasok, reakciok valahogy nem jott at...Cassandra, mint Murphy lancos kis zombija vagy most tulajdonkeppen, hogy micsoda arra nem jotttem ra, de kezd idegesiteni...
  • Sequoyah
    #67
    A tortenetbe nem megyek bele, mert en mar a 4dik szezonon tul vagyok, inkabb nem spoilerezem el. De az biztos hogy itt nem minden szezon ugyanarrol szol mint a TWD-ben, hanem elegge nagyokat valtozik a tortenetmenet. Ennek persze kovetkezmenye hogy mindenknek lesz olyan sztorivonal ami nem tetszik, nekem pl a 2. szezon masodik fele nem igazan jott be, de aztan megint jo:)
  • IXEMGabeo
    #66
    ez a 2. evad eleje jo kis Counter Strike-os lovoldozesre sikerult Murphy miatt...mindenki lott mindenkit...ami szamomra fura, hogy a Dokit pillanatok alatt meggyogyitottak olyan szintre, hogy kozel harcban felvette a versenyt azzal a nagydarab bandataggal...

    viszont Mack-et sajnaltam, de ereztem, hogy az o karaktere valt feleslegesse...csorit beszoritottak, es kelloen dramai halalt halt
  • IXEMGabeo
    #65
    nekem pluszban tetszik, hogy vegre egy zombis sztori ahol van ellenszer, sot egy ember egy kiserleti alany a foszereplo...akinek mar a zombis kepessegei is kiujultak (1. evad vegenel jarok)...nekem nagyon tetszik, amit alkottak...

    oke, hogy a robbanasos effektek gagyik meg a radioaktiv zombikra rafestettek par zold festeket:DD vicces volt latni...de nekem ez nem lenyeg, csak egy jo sztori es kosse le a figyelmem:)
  • Sequoyah
    #64
    Nagyon egyetertek. A Walking Dead gyartasi minosege egyertelmuen sokkal jobb. Bar a Z-Nation is egesz jo a tobbi Asylumos gagyi mellett:)
    De a TWD par szezon utan borzasztoan ismetlodo, es masrol sem szol, hogy a tulelok 90%-a veszelyes es gonosz, es mindenki azon mesterkedik, hogy hogyan alakitsa ki a sajat kis diktatorikus mini-allamat a tobbiek legyilkolasa segitsegevel. Eleg depressziv, es ha tenyleg ilyen lenne az emberi termeszet, akkor sosem emelkedtunk volna ki az oskorbol, mar ha ki nem irtjuk egymast:)
    Szoval 0 fantazia, maximalis eroszak.

    Ezzel szemben a Z Nation rendkivul fantaziadus, es folyton meg tud ujulni. Emellett valtozatos, es erdekes karaktereket tud bemutatni. Emellett egy sor olyan kozosseget, akik valoban csak tulelni akarnak, nem uralkodni. Szoval a felszinen hulyesegnek tunik a Z Nation, de valojaban sokkal realisztikusabb.
  • IXEMGabeo
    #63
    Meg annyit hozzatennek es, ami plusz pont a Walking deaddel szemben, hogy ez a csapat legalabb valtozatos helyszineken jar az USA szerte es mindig mas bonyodalmakba kerulnek...Szemelyszerint en ezt a vonalat jobban kedvelem, mint az egy helyben toporgast mondjuk a kozossegen belul...
  • IXEMGabeo
    #62
    Engem ez a sorozat meglepett belekezdtem par napja es hasonloan velekedtem az elso resz utan, hogy ez mi....az elso reszt azt kb 2 honapja lattam addig letettem a sorozatot, mert a Gothamet neztem vegig, aztan a harmadik resztol ugy beindult, hogy azota se tudom letenni bar megcsak az 1. evad vegefele jarok annyit elarulhatok, hogy megkedveltem mindenkit kb...Charlest sajnaltam, nincs sok drama a sorozatban, mert ez nem Walking dead, de azert az komoly jelenet volt...es az ember akarva akaratlanul is megsajnalt valakit, mert Charles vezette a csapatot es pont mikor Warren es kozte alakult volna valami akkor olik meg. Halkan jegyzem meg, hogy a sok sok poen mellett, amiket Doki es Murphytol (foleg a Titanicos beszolasan nevettem) van am boven izgalom is. Szerintem nagyon eltalaltak az apokaliptikus hangulatot es kb egy invazio utan igy tudnam elkepzelni az embereket, mint bolond szektavezereket es a tulelesert barmit megtenni kepes csaladokat...nagyon nagyon jo epizodnak tartottam a 8-ast, amikor Z polgartars (vezna szinesz a Cool tura c. filmbol), odakepzelt egy orosz asztronautat szamomra zsenialis volt...es csak a vegen esett le, hogy bezony a kutyusa is miert van felholt allapotban? miert jelzett a C monoxid mero? mert keves volt az oxigen...nagyon jo epizod volt. 9. egy rendhagyo volt, melyben az Addy-Mack parost mutattak be azaz Addy almat mindketten ateltek, de valahogy sejtettem, hogy az anyjarol lesz szo a vegen.

    Osszesssegeben az elso resz utan amikor egy onjaro zombibaba kinyirta (Michaelt a Lostbol) kicsit csalodas kozeli erzesek keringtek bennem...azota viszont a szinvonal kifejezetten emelkedik es barki is fog meghalni a kesobbiekben az fajni fog...Dokinal a 3. epizodban megijedtem egy pillanatra, hogy majdnem ottmaradt a szellozorendszerben, de orultem mikor megmenekult.
  • Selminar
    #61
    Szeretem a sorozatot, de ez ritka rossz rész volt.
  • tutituti
    #60
    Kinn is az új rész!
  • PetruZ
    #59
    Szeptember 17.-én jön a 3. évad, rögtön duplarésszel fog kezdeni.
  • Teppik Amon
    #58
    nah, lenyomtam a 2. évadot. Tetszett! Kifejeetten nagyon jó. Tele fordulatokkal. És érdekes az évad vége :o Várjuk a következő évadot.
    Ajánlom mindenkinek
  • Sequoyah
    #57
    Sztem pont ez az a sorozat, ahol olyan jo beszolasok es szovegek vannak egyes szereploktol (foleg a Doki es Murphy), hogy azt csak elrontani lehet egy szinkronnal:)
  • Szabi #56
    najó, de ott gondolom nem magyar szinkronos, álltalában nem szeretem a szinkronokat mert nemigazán hasolít az eredeti hangulatra, de ha nem nézem eredeti nyelven akkor jónak tűnik magyarul is.. szóval én inkább kivárom a részeket a viasaton :DD
  • Sequoyah
    #55
    Netflixre is most kerult fel, de ez persze orszag fuggvenye, hogy elerheto-e.
  • Szabi #54
    viasat 6-on elkezdték adni a második évadot :)
  • tutituti
    #53
    a legújabb évad is haláli.Bár néha elég komor hangulata van pár résznek de én ezt is szeretem benne
  • Sequoyah
    #52
    Na befejeztuk a Z Nation elso evadjat. Nekem kifejezetten tetszik, sot a konnyedebb hangulata miatt meg szivesebben is nezzuk, mint a Walking Deadet:)
    Ahhoz kepest, hogy lathatoan 10-ed annyi penzbol keszul mint a TWD, kifejezetten jo. A sztori jo, porgos, latvanyvilag is boven elfogadhato, a karakterek pedig kifejezetten kivaloak. Az Asylum filmekhez kepest kifejezetten minosegi darab.
    Nagyon tetszett az is, hogy sok "mi van ha a zombik...?" jellegu kerdesre lathatjuk a valaszt:)

    A szezon vegi cliffhangerhez kepest pedig a TWD-beli Glenn majdnem-halala is nevetseges mubalhe:D

    Nem mondom, hogy jobb, mint a Walking Dead, de nem is rosszabb, inkabb csak mas. Egy nehez, dramai Walking Dead resznek kivalo parjat alkotja egy konnyebb, viccess-hentelos Z Nation resz:)
  • tutituti
    #51
    nem komoly ez tény,de azért ha megnézzük más irányból elég sok benne a jellemfejlődés és nekem tetszik ez a 'haljon meg azért néha egy főszereplő is' dolog
  • StrikeFor
    #50
    jaja! pontosan! ,de szerintem a készítők sem veszik annyira komolyan magukat ! én szeretem,jó kis zombis sorozat
  • Kaplan
    #49
    Én nézem, szerintem továbbra is rettentő szórakoztató. Kicsit van benne némi Mad Max feeling, szóval nem szabad komolyan venni és úgy tökéletes.
  • Teppik Amon
    #48
    Megy már. Nézi valaki? Nekem idő hiányában még nem sikerült.
  • tutituti
    #47
    huhúú!
  • PetruZ
    #46
    2. évad, kezdés: szeptember 12.
  • Teppik Amon
    #45
    +fav
    Ledaráltam. Szerintem nagyon jó kis sorozat. Nem kell vér komolyan venni és egészen szórakoztató. Nekem bejött. Várom a második évadot.
  • sárkánylovag
    #44
    Előbb nem is nagyon lehetett mert a feliratot elég nehéz volt fellelni.
    Fészbúkos magyar oldalán foglalkoztak vele.
    Nem lett olyan jó mint a Walking Dead de szerintem ezt reálisan nem is várta el tőle senki.
    Ha megszereted a szereplőit nézhető.
    A végerész kifejezetten érdekes volt.
    SYFY berendelte a második évadot, volt még egy harmadik zombis sorozat azt viszont elkaszálták.
    De hát... ha a HELIX-nek megcsinálják a második évadát ennek is nyugodtan belefér.
    Hát isten a viagrázó zombik képi megjelenítését nem mutatták :)
    De azért az mutatja a valahol a színvonalat hogy a Hosszúpuska nem vállalta be a feliratozását ;)
    A SYFY meg inkább folytatná a Battle Star Galacticát ami sikers volt mint ezt a sok kis költségvetésű kétes kimenetelű sorozatot csinálná.
    Bár a Helix még lehet jó csak fura hogy nem az északi sarkon folytatódik hanem egy trópusi szigeten.
    Utoljára szerkesztette: sárkánylovag, 2015.01.19. 21:35:56
  • emixa
    #43
    most küzdöttem át magam az első évadon.
    igazából ez csak walking dead-pótlásnak indult, de "annyira szar, hogy ez már jó" felkiáltással végignéztük a fiammal. annak ellenére, hogy nem vagyok oda a sorozatért, kíváncsi vagyok, hogyan tovább.
    (nem akarok spoilerezni, de a viagrázó zombikra már én is azt mondtam, hogy "márpedig ilyen nincs is").
  • rooney8
    #42
    az lehet, de az angoltudásom még így is kevés hozzá. sajnos suliban nem tanultam angolt (na jó, két évig tanítottak, de azt nagyon erős túlzás tanításnak nevezni), ami meg megragadt rám a gépes világból az egyelőre még kevés, hogy real time dekódoljam :D még így is jó párszor gondot okoznak az interneten való angol szövegek, de szépen lassan egyre többet értek meg belőlük.
  • Montanosz
    #41
    én ugyanugy várom mindig mint a walking deadet, feliratosan a sorozatbaráton mindig fent van a köv rész
  • Kaplan
    #40
    Én angolul nézem, egyáltalán nem olyan bonyolult a nyelvezete, de persze megértem, ha nem akarsz gondolkozni a nézése közben.
  • rooney8
    #39
    én harmadik részig néztem, utána nem találtam feliratot.

    szerk: közben találtam a többihez is, remélem nem olyan lesz, mint amit még az első részhez töltöttem le valami no name oldalról.
  • Kaplan
    #38
    Már senki nem követi a sorozatot? Teljesen korrekt kis sorozatot hoztak itt össze, üdítő színfolt.
  • Kaplan
    #37
    Azért ez a mostani rész nem volt rossz. Kifejezetten kellemeset csalódtam az Asylum-ban.