Slightly Mad Studio verseny szimulátora : PlayStation 4, Wii U, Xbox One
  • Fernandooo #37
    Azért azt ne feledjük el, hogy ezek a buildek még mindig nem nyilvánosak úgy, ahogy pl. az AC, ami végül is egy kiadott játék, könnyű hozzáféréssel. Itt volt egy bevásárlási időszak, azóta zárt tesztként működik a dolog, így úgy játszanak, ahogy akarnak. Nem tudom, hogy véletlenül bukkannak fel ezek a hibák vagy azért, mert újra elkezdtek kísérletezni és adott build kiadási határideéig nem sikerült befejezni, ezeket a lehetőségeket is számításba vehetnétek ilyenkor. A Kunos ebből a szempontból tényleg megfontoltabb, csak azt teszik be, ami tényleg működik rendesen – csak hát ők sem fénysebességgel haladnak sajnos. Az SMS-nél az a felfogás, hogy csontra kiadják a nyers buildeket, és hát sokszor ez elég bosszantó. Pedig ők tudják – gondolom -, hogy mi miért van, mi meg nem. Ettől persze még bosszantó mindez és okot ad a kritikákra, nem vitatom. Attól én is tartok, hogy ez novemberre lehet, hogy nem lesz premier kész állapotban, optimalizálásban sem nagyon reménykedek, bár nekem most ultra beállításokkal, 15-16 AI-val megvan az 55-60 frém. Persze biztos fognak még valamit optimalizálni, de nem hiszem, hogy drasztikus gépigény csökkenés következne be.