• Zero 7th
    #93
    Nem tudom, minek lovagolsz a konteó szón, ez szimpla szarrágás, és nem visz előbbre semmit.

    Nekem hiába is magyarázod, mert én nem használom a konteó szót, a "konteósok" helyett is a "hülyék" vagy szinonímáját használom. Mert kár szépíteni.

    És egyébként annyiból tökmindegy a téma, amennyiben bizonyítékok nélkül valamit mégis szentül hiszel, onnantól kiszálltál az ép ész köreiből. Tökmindegy, hogy a bizonyíték vissza van tartva, vagy nem létezik, vagy nem is létezHET, te már ott befejezted a vitát, hogy hiszel valamiben, és nem objektíve elemzel.

    És ha ilyet csinálsz, én hülyének foglak nevezni, mert szeretem nevén nevezni a dolgokat.

    És pont kurvára nem orosz újságírók ablakon kiugrálásáról van itt szó, ez csak egy szánalmas próbálkozás, hogy legitimáld a faszságokat. Gyíkemberekről, WTCbontó halálsugárról, világirányító mindenre jó HAARPról, szíriuszról jött magyarokról, varázslásról, meg hasonló irdatlan ostobaságokkal van probléma, és képzeld, az összes ilyen elbaszott idióta onnan indult, ahol te vagy most. Ez az utad vége, a klinikai paranoia, a totális elmebaj.

    Mondjuk asszem hiába is mondom, neked már valószínűleg késő.