• Zero 7th
    #57
    Azt ugye nem képzelted el úgy magadnak, hogy majd te mondod meg nekem, mit és hogyan csináljak?

    Ezekre a kérdéseidre körülbelül három másodperc alatt találsz választ angolul, meg körülbelül egy perc alatt magyarul is. Értelmeset, érthetőt.
    Ebből egyértelműen látszik, hogy a kérdéseidnek nem információszerzés a célja, hanem a szarrágó baszakodás, amiért meg lófasz a seggedbe, megérdemled a stílust, sőt.

    Az, hogy mit KÉPZELSZ az pont senkit nem érdekel. Ott a bizonyíték, feketén-fehéren, hogy a napnak háttal állva sem látszanak a csillagok. Menj fel, fényképezz olyat, amin látszanak, vagy kussolj. Ez a két lehetőséged van.

    "Ha hátot fordít az illető a napnak és úgy fotóz (mint ahogy volt is ilyen) már ott is vannak a csillagok.
    De pont nem érdekel. Véleményem szerint voltak ott, de a fotók egy része nem ott készűlt. Viszont úgy puplikálják őket, hogy ott készűlt. "

    Ezt már meg sem próbálom felfogni hogy ennek mi értelme lenne, szerintem nem vagyok hozzá eléggé leszedálva...

    Ha esetleg néha leírnád, hogy mi a tökömre gondolsz, akkor esetleg könnyebb lenne a fejedben lévő sötétséget oszlatnunk. Mi a bajod a két képpel? Nyilván megtalálod a moonhoaxos képet is a NASAnál, tőlük származik ugyanis. A Holdon viszonylag kevés független fotós járkált, hogy ne NASA kép legyen.
    Szóval, mi a bajod a két képpel?