Extant (TV sorozat 2014-)
  • Zenszkij
    #1
    Kijött az Extant című sorozat pilotja. "Lehet persze tankönyvszerűnek mondani az Extant kezdését, de szerkezetileg a felépítése tökéletes. Az előtt, aki egy grammot nem tud előzetesen a sztoriból, nagyon szépen, rétegesen tárul fel a teljes kép – kár, hogy az alapkoncepció ismerete vagy az előzetesek miatt ezt sokan nem mondhatják el magukról.

    Első nekifutásra az Extant egy olyan scifinek tűnik, amiben jelen van a tudomány is, nem csak a fantasztikum. Valamikor a jövőben járunk, vélhetően a közeliben, de nem tudjuk pontosan mikor, viszont látjuk, hogy miféle vívmányokkal rendelkezik ez a világ. Többek között a robotika kerül kiemelésre, kapunk is némi eszmefuttatást pro és kontra a robotok ügyében, rögtön eszembe is jutott, hogy anno a Spielberg-féle A.I.-ból is lehetett volna sorozatot csinálni."

    Forrás: Sorozatjunkie

    Én már megnéztem az első részt, nekem nagyon bejövős, vérbeli sci-fi. Remélem több rajongója is lesz itt az sg-n, így együtt beszélhetjük meg a történéseket.



    Az USA-ban 10 milliós nézőszámmal indított. Meglátjuk milyen lesz a fogadtatása.