85
Extant (TV sorozat 2014-)
  • Zenszkij
    #6
    értettem én, csak sajnos annyi furmányos találós kérdést hagytak nyitva, hogy a végén már nem tudták hogy lezárni rendesen
  • MerlinW
    #5
    Bárcsak hozná a Lost minőségét:) A Lost-ot csak az szidja, aki nem értette xD
  • Montanosz
    #4
    nekem is tetszett))
  • Zenszkij
    #3
    hát remélem nem lesz belőle egy új Lost :D
  • stargatelost
    #2
    Pont egy tíz perce írtam róla a Sorozatok topikban :D De akkor ide is:

    Elég uncsi volt, plusz baromságokkal megtűzdelve...


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dokinő szívességből nem jelenti a terhességet, aha... meg a rejtélyes fickó, "I shouldnt have come here" kliséjével, jéééézusom....de rosszak voltak ezek a húzások, meg még volt pár.



    Igencsak csalódott vagyok, pedig vártam, meg HB-t is bírom meg jó milf, de ha így folytatják, lendül a kasza nálam...
  • Zenszkij
    #1
    Kijött az Extant című sorozat pilotja. "Lehet persze tankönyvszerűnek mondani az Extant kezdését, de szerkezetileg a felépítése tökéletes. Az előtt, aki egy grammot nem tud előzetesen a sztoriból, nagyon szépen, rétegesen tárul fel a teljes kép – kár, hogy az alapkoncepció ismerete vagy az előzetesek miatt ezt sokan nem mondhatják el magukról.

    Első nekifutásra az Extant egy olyan scifinek tűnik, amiben jelen van a tudomány is, nem csak a fantasztikum. Valamikor a jövőben járunk, vélhetően a közeliben, de nem tudjuk pontosan mikor, viszont látjuk, hogy miféle vívmányokkal rendelkezik ez a világ. Többek között a robotika kerül kiemelésre, kapunk is némi eszmefuttatást pro és kontra a robotok ügyében, rögtön eszembe is jutott, hogy anno a Spielberg-féle A.I.-ból is lehetett volna sorozatot csinálni."

    Forrás: Sorozatjunkie

    Én már megnéztem az első részt, nekem nagyon bejövős, vérbeli sci-fi. Remélem több rajongója is lesz itt az sg-n, így együtt beszélhetjük meg a történéseket.



    Az USA-ban 10 milliós nézőszámmal indított. Meglátjuk milyen lesz a fogadtatása.