Vírusos-vámpíros sorozat Guillermo Del Toro-tól
  • red13
    #49
    Én tényleg nem akarok rinyának tűnni, de szerintem inkább egyre gyengébb az egész sorozat. Kezdődött a fantasztikus pilot epizóddal, majd utána mindegyik rész a sajnálkozással, vergődéssel telt el, hogy akkor most megmenthetjük-e az átváltozott embereket, avagy sem. Illetve sorra minden epizódban egy fontosabb karakter átváltozását és leölését kísérhettük végig. Ephraim-t megtudnám fojtani olyannyira egy ellenszenves karakter és még 9 rész elteltével sem érti meg, hogy kik ellen harcol. Nora jól néz ki, és ennyi, még antipatikusabb, mint Ephraim. Setrakian-nek meg beragadt a lemez és ugyanazt nyomja az első felbukkanása óta. Komolyan eddigi szimpatikus karakter számomra Eichorst meg a kommandós vámpír.
    Ja és minden epizód végén ott volt az a maximum 5 perces jelenet ami odatett, és az embernél elérte, hogy a következő részt várja hétről hétre. A mostan Mester megjelenése is kb. ilyen volt. Ezenkívül mi történt ebben a részben? Semmi. Amúgy nekem tetszenek ezek a Nosferatu féle vámpírok, de ez a Mester inkább nézett ki egy disznófejű ork-nak mintsem vámpírnak.

    Elvileg az összes évad 13 részes lesz, az első biztosan.