Vírusos-vámpíros sorozat Guillermo Del Toro-tól
  • IXEMGabeo
    #218
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    detto en is orulok Palmer maradasanak, de erre veszettul nem szamitottam, hogy a mester igy be fogja kebelezni:) ugy erzem tul vakmero volt es nem igazan volt korultekinto...viszont a szinesz tenyleg zsenialis o az egyik aki a sorozatot a hatan vitte...

    Csatajelenetek erdekesek voltak es vegul is a szonar berendezes mukodott, de a mester meg igy is , hogy lelassult megtudta vedeni magat. Szerintem korrekt volt es Quinlan betoppanasa is jokor tortent...

    Zackhez nincs hozzafuznivalom...egyszeruen irrealisan bolond, de tenyleg...ne zavartassa magat, hogy az anyja miatt halt meg Nora is...apjat is letamadja plusz artatlan embereket...es mostmar Eickhorstekhoz tartozik...

    valahogy sejtettem, hogy Kellynek lesz vege...ez boritekolhato volt...

    tehat akkor igazabol, ami kerdesem lenne, hogy a radioaktiv felho savas esot kepez es a mester azert csinalta ezt, hogy az emberek menekuljenek a sotetbe, ami amugy is a hazai palyaja a strigoioknak? Igazabol zsenialis otlet gonosz reszrol



    Ez az evad osszessegeben gyengebb volt, mint mondjuk az elso ketto viszont a befejezes pazar volt a legjobb...kezd durvulni a helyzet:)

    Jim szerk: mindkét spoiler tag legyen kisbetűs
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2016.11.01. 15:43:33