• Trucker39
    #6166
    Én megértem a lelkesedéseteket. Azt próbálom elmondani, leírni, amit tapasztaltam.

    Nem találtam konkrét okot, miért történnek a random bootolások. Azt sem értem, ha végig viszem a frissítési procedúrát, jelzi, hogy minden üde és friss, de ennek ellenére leterheli az internet sávszélességemet teljes szélességben. Miközben nem jelez semmiféle tevékenységet. Minden internetes tevékenységem hihetetlenül lagzani kezdett, mindent leállítottam, csak a win maradt aktív. A teljesítmény mérőn meg szépen mutatta, hogy az internetről valami nagysebességgel töltődik lefelé.

    Értem, hogy várhatóan lesznek gondok, de számomra a win10 ebben a formában egy nagyon nagy csalódás. Azt hittem, tanultak a 8.1 hibáiból és valami stabil, jól használható valamit készítenek el. Én nem ezt tapasztaltam. Önhatalmúan, megkérdezésem nélkül tevékenykedik. lefoglalja a gépem, internetem erőforrásait és még e mellé minden lassabban is működik. Ez így számomra inkább az ipari hulladék kategória és nem egy kidolgozott, operációs rendszer.