• cylonflatus
    #6162
    Az eq-t nem vették ki. Legalábbis nálam a 2.81-ben benne van, (de szerintem mindegyikben) csak kicsit el van dugva. A hanghatásoknál kell klikkelni a jelére, akkor ugrik föl. Ott van az, mind a tíz csatornájával :)

    Közben megoldódott, mindenkinek köszönöm a brainstormingot. Leírom a megoldást, hátha valakinek segítek vele a jövőben. Szóval a probléma amikor valaki újratelepítené (vadi új gép első telepítésekor is előfordult, ahogy a fórumokat olvasgattam) és minden indítás után újra és újra elindul a realtek audio driver telepítője, "loopba" kerül mondhatni. Először is el kell távolítani az eszközt az eszközkezelőben. Ekkor kiírja, hogy újra kell indítani a gépet, és én jó szolgaként meg is tettem, majd újraindítás után kezdtem telepíteni a drivert. Na ezt nem szabad. Mármint az eszköz eltávolítása után amikor földobja az ablakot az újraindítási kérelemmel, azt el kell utasítani, későbbre kell hagyni. Helyette ekkor kell elkezdeni a driver telepítését. Amikor befejezte újraindítást kér, ekkor meg lehet tenni, és kész is, loop vége. Érdekes probléma.