• cylonflatus
    #6154
    Üdv! Egy olyan problémába futottam, amit nem tapasztaltam még, próbáltam rákeresni is, de megoldást nem igazán találtam. Tegnap ill. ma hajnalban amikor kikapcsoltam a gépet volt egy frissítés. Ma bekapcsolás után észrevettem, hogy eltűnt a Realtek managere a tálcáról. Hang van, de csak sztereó, az 5.1 nem működik. Gondoltam újratelepítem, két lécsős telepítés, indítsam újra, stb. Újraindítás után már gyanús volt, mint ha ugyanazt a lépést csinálná. A következő újraindításnál aztán megint elindult a telepítő és ez után így ment folyamatosan, vagy nyolcszor újraindítottam, Realtek telepítő elindul, "két lépcsős telepítés", "indítsa újra", és így tovább, körbe-körbe. Letöröltem a telepítő mappát, de akkor is folytatta, gondolom valami temporaryba elrakta magának. Fogalmam sincs mit csináljak. Eltávolítottam az eszközkezelőből magát az eszközt, majd megpróbáltam egy másik driverrel, egy régebbivel, ami az alaplap gyári telepítőlemezén van, ugyanaz. Fogalmam sincs mit csináljak, amit a neten találtam fórumokon, mind olyasmiket javasoltak amiket megcsináltam, telepítsd újra, tölts le egy másik verziót, távolítsd el az eszközt, stb. Valaki, ötlet?
    Szerk.: Hangom az van egyébként, mert automatikusan leszedi a kártyához a meghajtót, de nem tudom megszólaltatni az 5.1-et. A Win10 eredeti.
    Utoljára szerkesztette: cylonflatus, 2019.11.19. 14:44:22