• levente68
    #6
    Nem tudom, érdemes-e neked magyarázni bármit, de íme:
    trendkövetőként shortolni eső trendben szokás. Ha emelkedik, akkor longra vált a trader.

    Na mármost, mivel ezt azért kérdezed, kis ... provokatőrként, mert magadból kiindulva másról is azt hiszed, érzelmeitől vezérelve működik, annyit javaslok, ne tőzsdézz! ;o)

    Hogy pedig vissza is szúrjak: nagyon nem tart ott AAPL, ahova a hozzád hasonlók fantáziálták, még akkor sem, ha szépen emelkedik végre megint.
    Messze nem tart ott, ahol a GOOG/GOOGL, ami túl van a split-en, pedig messze magasabban járt AAPL valamikor...


    Hogy érzed magad? ;o)

    Amúgy, azt azért tudod, hogy amikor én AAPL short-olásának lehetőségéről beszéltem, szép pénzeket lehetett avval valóban keresni?
    Mert a szép kis 700-as szintről 390-ig elég hamar eljutott...
    Neked bejött a tippem?
    Most természetesen ne shortolj, csak rövid időtávon, ha engem kérdezel, de te ezt úgyse tennéd... :o)
    Viszont, célárnak se tutira javaslom a 700-at, bár a fajtád karira úgyis feltornázza oda nagy valószínűséggel...
    Csak egyet kérek: ha buksz, ne fogd majd rám, mert én esélyekről beszélek a tőzsde kapcsán, nem jövendölök.
    Amikor jövendöltem, az az Apple, mint cég fejlődésének megtorpanásáról szólt, és az bizony bejött, ezt talán még te sem vitatod... De ez nem tőzsdei jövendölés volt, akkor sem, ha törvényszerűen ott is volt egy drámai visszaesés.
    Kérlek, ne az ócska dumával gyere, hogy temettem, mert az messze nem igaz, csakis azt vázoltam, teljen egyszerű (már, akinek..) logika mentén, hogy az a felívelés nem tartható fenn, mert a többiek észbe kapván a saját megoldásaival nyomják majd le.

    Szóval, AAPL-t nem shortolom jó ideje, te meg remélem, hogy dagadó keblekkel hordod az almás pólót, mert tavaly május elejei szintre ért újra fel a céged... ;o)

    Kis butus...