Call of Duty: Advanced Warfare
  • wollnerd #597
    Sziasztok srácok, érdemes megvennem a COD AW-t a multi terén?
    Én a MW3-vel kezdem a COD szériát. Ezt egészen addig játszottam, amíg tönkre nem tették a csíterek.... :((( Ez volt a legkedvencebb COD.
    Aztán a BO2... Ez is nagyon tetszett... főleg hogy onnan hogy lehetett ott bot-okkal gyakorolni. Csak sajnos, nem volt lehetőségem sokáig játszani, mert kitiltottak érthetetlen módon.... Pedig nem cheat-eltem soha.... na mind1...
    A ghosts pedig háát.... hol tetszik, hol nem... Azt is csak egy ideig játszottam, aztán egy win reinstall óta nem jött meg vissza a kedvem... Nem tudom hogy azóta az jobb lett-e kicsit, vagy még mindig elég rossz-e a multi...? (ráadásul ostoba módon a Season Pass-sal együtt vettem a játékot... Kicsit megbántam...)

    A kérdés az hogy mennyire jobb az AW? El tudja érni legalább a BO2 színvonalát? Darksector HSZ-át olvasva: "Nem nem olyan.
    Inkább BO2 szerű" Na, pont ezért kérdezném, hogy érdemes-e 11 ezerért venni.... A Steam-en azt látom hogy a Ghosts 56 %-os a vásárlói értékelése. Az AW-nak pedig csak 67 %, a BO2 pedig 86 %....
    Néztem a teszteket, de nem tudtak igazán meggyőzni.... Ezért kérdezem Tőletek.
    A válaszokat előre is köszönöm.
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2015.01.28. 15:45:48