• dereksmart
    #496
    Ismét meggondoltam magam, miután telepakoltam a küklopszot tárolóhellyel, és nem kezdett el szaggatni a játék. Plusz úgy nézem megcsinálták a keskeny ágyat, ami nekem kell a küklopszba, franciaágyon nem voltam hajlandó feküdni. Mindezek tükrében felpakoltam a kezdetleges bázisomat, mindent belegyömöszöltem a tengeralattjáróba, és mostantól mobil bázisként üzemelek. Felfedeztem az alien ojjektumot kívülről, szal mindezt azzal magyarázom, hogy megijedtem, mint Robinson a kannibáloktól, és mostantól mozgásban kell maradnom, statikus bázis veszélyes. Később a mélyebb régióba, valami barlangba építek egy minimál bázist, amiben moonpool + víztisztító állomások vannak (még egyik tervrajzot se találtam meg), hogy meg tudjam csinálni a fejlesztéseket, plusz legyen normális vizem, aztán ennyivel eldöcögök egy darabig. Később csinálok egy bázist, amin növényeket meg halakat tenyésztek, de amíg felfedezgetek, addig a küklopszba maradok, amibe annyi tárhelyet rakok hogy olyan lesz mint egy űrhajó, amiben szűk a hely. :)

    De előbb reinstall, mer ezerrel fagy.