• Arpad82
    #3103
    Minden szavával egyetértek, hozzátéve, hogy szerintem az összes olyan játék kvázi megvásárlása, amihez nem kell állandó internetkapcsolat és nincs más mód a játszásra, semmi mást nem jelent, mint beállni az aktuális divathullámba.

    Érdekes módon alakulnak a trendek: pár éve vagányság volt warezolni, ma vagányság megvásárolni pontosan ugyanazt. A fentit kicsit árnyalandó, emögött két érték állhat az én értelmezésemben.
    1. Technikai érték: értem ezalatt azt, hogy minden fontos frissítést, kisebb update-et (már amit ingyen adnak) azonnal megkapsz, nem kell azon aggódni, hogy nincs hibajavítva a játékod
    2. Morális érték, amit te is említettél: tetszett, kipróbáltam, ezért hajlandó vagyok fizetni érte. Évekig Starcraftoztam, hálás vagyok, hajlandó vagyok fizetni a remastered-ért, satöbbi.

    Ami viszont ezeken kívül esik, az nálam sima sznobizmus, amit reflexből kinevetek.

    PS: azért a Subnautica lett annyira jó, hogy talán a Below Zero-nak bizalmat lehet szavazni előre, nem hiszem, hogy nagyon átvernének minket. De általánosan sajnos ez egész egyszerűen nem igaz.
    Utoljára szerkesztette: Arpad82, 2021.04.29. 09:12:20