• lonvard
    #2788
    Én a sztori talán közepéig juthattam el, szóval nem tudom mi a vége, lehet a végén megint valami globális problémát kell megoldani, de a közepéig ez egy amolyan kutatómunka, túlélő elemekkel. Nincs benne a teljes magárahagyatottság faktora, olyan inkább, mint egy veszélyes expedíció, amiben neked kell mindent megcsinálni, de ha túléled a mindennapokat, ki fognak menteni. Vannak kész bázisok, rakétákat küldözgetsz ide-oda, csomagot is kapsz, ugyanakkor a víz és a felszín is tele van életveszéllyel, meg is fagyhatsz, meg is ehetnek, meg is fulladhatsz, szóval ott leselkedik minden pillanatban a halál, és messze nem vagy úgy biztosítva, ahogy az indokolt lenne. A környezetet és állatvilágot többségében újraszabták, van átfedés bizonyos növényekkel és halakkal, de többségében egészen más a flóra és fauna, szóval tök jó. Amit nem tudtam megbecsülni, hogy mekkora a bejárható terület a főjátékhoz képest. Érzésre jóval kisebb, ugyanakkor nem fedeztem fel a nagy részét még, szóval ez az infó nem biztos.