Armored Warfare
http://armoredwarfarehu.blogspot.hu/
http://armoredwarfarehu.blogspot.hu/
-
yossarianHUN #3082 Nekem a Chally 2 és a Leo 2A6 is megvolt, bár most már csak ez utóbbi. A jelen körülmények között semmiképp nem ajánlom, mert valahol a nevetséges és a szánalmas között van jelenleg a T9 MBT játékélmény. Úgy néz ki, hogy normális körülmények között szemből gyakorlatilag egyiket se lehet átlőni, mivel mindegyiken két-három pixel méretű weakspotok vannak, na most ehhez add hozzá az ágyú pontatlanságát, azt, hogy esetleg mozog a célpont, plusz a shot delay-t, és gondolom nem kell magyaráznom, hogy mennyi esélyed van átlőni őket. Ebben csak az a slusszpoén, hogy egymást ugyanúgy nem tudják átlőni a szerencsétlenek, ahogy az alacsonyabb szintűek őket.
Ennek közvetlen következménye, hogy mivel minden századik lövés viszi át őket, így mindenki okádja a HE-t (kivéve szerencsétlen M1A2, akinek még az sincs), főleg a T-90 Emesék, akik repesszel is 4-500-at vernek mindenbe és mindenkibe, és még gyorsabban is töltenek, mint a kollegáik. Repkednek a modulok, sárgul minden, HP farigcsálás mesterfokon. A flankelést szintén el lehet felejteni, mert az Emesét és a (rátétpáncélos) Chally 2-t például gyakorlatilag képtelenség oldalról 90 foktól különböző szögből átlőni, de a Leo és az Abrams se sokkal egyszerűbb.
Összefoglalva jelenleg T9 MBT-vel játszani legalább annyira élvezhetetlen, mint ellene, úgyhogy teljes csőd per pillanat a top tier. Remélhetőleg már kész tervük van valami komoly rebalanszra, mert nevetséges, ami jelenleg ott megy. Ha valaki mégis T9-et akar venni mostanában, akkor azt ajánlom, hogy vagy MBT-től különböző gépet szerezzen, vagy várja meg, amíg csinálnak valamit az MBT-kkel.