The Long Dark - A Will Mackenzie Incidens
  • lonvard
    #314
    Most viszont meghaltam. :D A természethez nem lehet tiszteletlenül viszonyulni! :D

    Az történt, hogy a völgyben lévő központi ház környékén megláttam a medvét, és úgy döntöttem ideje feltölteni a készleteket. Van ott egy piros kocsi, a körül kavartunk, egyszer belelőttem, utána bepattantam a kocsiba, megvártam míg eltávolodik és akkor megint belelőttem. Nem éreztem hogy gyengülne ezért amikor ezt harmadjára csináltam, kicsit tovább vártam, hogy kapjon egy fejest, és akkor elkapott. Megtépett, elkezdtem vérezni. De viszont annyira rutinos és kemény voltam, hogy már ez sem érdekelt. Visszaszálltam a kocsiba, be se kötöztem magam, kipattantam, belelőttem, erre elkezdett rohanni. Azon a végtelen prérin úgy elrohant az összes nyílvesszőmmel a testében, hogy már nem is láttam. Erre káromkodva visszaszálltam a kocsiba, gondoltam mentek egyet, és lepihentem. Többet nem keltem fel. :D Ott találnak majd meg évtizedek múlva. Mondjuk tele voltam loottal, meg a házban hagytam minden jó cuccot. Rohadt életbe. :D