The Long Dark - A Will Mackenzie Incidens
  • lonvard
    #300
    Survival módban nincs egy nagy cél, viszont rengeteg kis-közepes cél van. Célok a felszerelés összeszedéséhez kapcsolódnak, a skilljeink fejlesztéséhez, illetve a terület felfedezéséhez. Gyűjtögetünk, felszerelést készítünk, ruházatot készítünk. Én most tolom 70 napja a játékban, és még nincs meg a hátizsákom, mert nem találtam meg a szarvasomat. Viszont csináltam 16 nyílvesszőt, készítem a medveszőr bundámat, várom a szarvasomat, plusz vadászgatok, mert egyrészt gyakorlom az íjászatot, másrészt 5-ös szintre akarom fejleszteni a főzés skillt, hogy ne ártson a ragadozó állatok húsa. Ha megvan a hátizsákom meg a medvebőr cucc, akkor elindulok a Broken Railroads-tól a Forlorn Muskegen átvágva a Mystery Lake-hez. Ezeken a területeken már gyűjtögettem, szóval csak átvágok rajtuk, meglátogatom a gát épületét, gyűjtögetek, utána elmegyek a Pleasant Valley-be, felfedezem az egészet, mert kimaradt annak idején, utána felmegyek a Timberwolf Mountain-hez, mert azt meg egyáltalán nem ismerem, és jó felszereléssel szeretnék 2-3 hetet ott kibekkelni, és amikor mindezzel végeztem, akkor lemegyek a partra, és abban a parti városkában fogok bázist berendezni. Na most mindez sok-sok-sok óra játékra lefoglal még, és csak a legvégén fog jelentkezni a céltalanság állapota. Megpróbálok minél több feats-et összeszedni egy későbbi játékra, a cold fusion az efficient machine meg a snow walker érdekel elsősorban. :)