• Molnibalage
    #10
    1. Kelj korán (kb:6-7 óra között)

    Nincs az az isten, hogy kényszer nélkül korán keljek. Feküdjön le bármikor az ember, egyszerűen számomra természetellenes. Egyébként átlagos munkanapot 7:15-7:30 között kelek.

    2. Feküdj el korán (22-23 óra között legkésőbb)

    Szintén a no way kategória. Mikor fogok élni, ha korán kelek későn fekszek...? Egy áltagos munkanapon hat/fél hét felé érek haza. Ha aznap van bármiféle progamom - randi, sport, stb. - akkor eddigre haza sem értek... Átlagban éjfél felé szoktam lefeküdni. Egyébként volt egy idősszak, amikor kipróbáltam azt, hogy korábban fekeszek. Semmi értelme nem volt, hiszen fáradt sem voltam...

    Ne az elalvással van a baj. 5 perc alatt lazán elalszok. Egyszerűen csak felébredek. Legénybúcsú után tajt részegen is 3,5 óra után felpattant a szemem... Aztán persze két perc alatt visszalszok. Csak már zavar, hogy nem is emlékszem arra, hogy milyen átladuni az éjszakát.

    3. Chikung-ozz. Mindennap minimum 40 percet. (helyet nem írok le, hol oktatnak, nehogy valaki reklámozzással vádoljon).

    EZ mi...? A korán fekvés későn kelés és 40 perc erre tolásával élni meg mikor fogok....?


    3. Chikung-ozz. Mindennap minimum 40 percet. (helyet nem írok le, hol oktatnak, nehogy valaki reklámozzással vádoljon).

    Önmagától nem fog javulni és az orvosokban se nagyon bízz! Tapasztalatból mondom. Maximum telenyomnak nyugtatóval, ami függőséget okoz!