• zizikus
    #454
    Szia!

    Orulok, hogy tetszenek a hozzaszolasaim! Mar leirtam, hogy az irasaim, de fokent az arra kuldott valaszok nagy segitsegek a kesobbi erveleseimhez. Ez nyilvan onzosegnek tunhet, de a linkek, illetve a felhozott ervek/ellenervek (mar ha van) segithetnek az idelatogatoknak tisztabban latni az osszefuggeseket. Szerintem ez hasznos lehet az olyan forumtagokkal szemben akik a fel/negyed ismereteikkel illetve azokbol rossz kovetkeztetest levono hozzaszolasaikkal rontjak egy elvileg tudomanyos oldal szinvonalat.

    Talan mar nehany eve itt az sg.hu-n kifejtettem, hogy mekkora kozvetlen illetve kozvetett karokat kepesek okozni az olyan emberek, akik minden, az O allaspontjukkal szemben felhozott ellenervet egyszeruen kidobjak, es csak a sajat igaznak velt mondokajukat hajtogatjak. (Akinek nem inge...)

    Ezert azt mondom, - bar lehet hogy rossz uton jarok- hogy igenis fel kell venni a kesztyut, mert a tomeg mindent elhisz amit sokszor mondanak neki. Laikus ember mikor ideteved es teljesen altudomanyos hozzaszolasokat olvas, akkor esteleg kesobb el is hiszi azokat, mert egy ilyen oldalon olvasta!

    Nem minden temahoz szolok hozza, csak azokhoz, amiben jartas vagyok es akkor latom, hogy mekkora hianyossagok vannak. Ebbol feltetelezem, hogy a Biologia, Kemia stb temaju cikkek hozzaszolasai is ennyire lehetnek megalapozottak.

    Zizikus