Kingdom-Come-2018-05-HD.png
  • Aborg
    #2513
    Azt hogy a jatek harc nelkul is jatszhato maguk a fejlesztok allitottak egy interjuban, habar en se vennem keszpenznek. A romos falu padlasan peldaul... de talan volt ott is egy kis beszelgetes, ha magas valakinek a szovegeles erteke talan kidumalhatja a kardot az ellenfel kezebol?

    Meg a harchoz: ugy ertettem hogy igy a jatek kozepe fele mar nem kell elfutnom mindenki elol mert itt mar eleg jo cucc van rajtam, igy mar le lehet allni probalkozni, es ettol meg novekedni kezdenek a harci szkillek... de nalam is honapokig tartott a "senki vagyok" idoszak (nyaron kezdtem jatszani).
    Ami a kombokat illeti azokat nem nagyon eroltetem mert nehez megcsinalni hiba nelkul. A lenyeg csak az hogy lesem mikor tunik fel a kis irany-csillag kozepen a zold pajzs, akkor bevedek es tamadok (a szuras a leghatasosabb). Mondjuk ez a iranycsillag/vedes-indikator nem tul szerencses megoldas az alkototktol mert igy arra osszpontositok, magat az ellenfelet csak ugy mellekesen erzekelem ott a hatterben. El tudnak kepzelni mas "realista" harcrendszert is, mindenfele HUD segitseg nelkul, tobb fizikaval, es talan idolassittasal. De hat ez van, ezt kell szeretni. Ja, es a kutyat is mindig rauszitom az ellenre (kesobb megtanithato erre), lefoglalja es addig megcsapkodom a hatat.

    Egy interjuban maga az egyik programozo mondta hogy o mar evek ota gyakorolja a harcot, a fejlesztes kezdete ota, es most kezdi ugy erezni hogy mar ugy-ahogy megy neki. Hmmm....