Kingdom-Come-2018-05-HD.png
  • Aborg
    #2468
    Erdekes hogy mennyire hullamzo a jatek minosege. Neha lenyugozo tud lenni, neha meg meglepoen fapados.

    Peldaul a lovaglas megvalositasa megfelel arra hogy zotykolodjunk az utakon, a nyeregtaskak meg hasznosak (talan folosleges konnyites hogy a lovunktol tavolrol is pakolaszhatunk oda-vissza). De hogy bevallaltak egy loversenyt is, haaat... ehhez azert eleg fapados a jatek ezen resze. Ha nem sikerul atugratni egy bokrot akkor ott benazik elotte helybenfutassal. Vagy a versenytarsak: az egyiket valahol utolertem a verseny kozepen a nyilt terepen, o meg csak szobrozott mozdulatlanul, csak akkor indult amikor par meterre mogotte voltam (talan ez az hogy nagyon szembeotloen igazitja hozzam a versenytarsakat). Nalam a lo vagta kozbeni iranyitasa se mukodik tokeletesen: nem tudok balra kanyarodni (jobbra igen). DuplaSHIFT+W a vagtahoz, ehhez meg a A es D a kanyarodashoz (az A nem reagal). Ha meg nem tartom a W-t akkor belassul.

    Pedig neha tenyleg olyan keves kellene csak az elegedettseghez: peldaul a laborok miert annyira sotetek hogy csakis a fujtato parazsa a vilagitas? Nem lehetett volna odarakni par faklyat? Igazan szepen be lehetett volna vilagitani, hiszen ez a alkimia olyasmi amivel orakat tolthet el a jatekos, nezzen mar ki akkor valahogy.
    Vagy ha mar egyszer nincs novenyfizika, akkor se kellene hogy az erdoben a bokrokon vagy atmegyek mint a semmin, vagy egybol totalisan megakasztanak mint egy uvegfal. Itt eleg lett volna valami belassulas, ahogy egyre kozelebb erek egyre lassulhatnak amig meg nem allit a bokor. Lovagolva detto. Ennek talan az az oka hogy viszonylag kicsi volt a fejlesztocsapat, mas dolgok kerulhettek elobbre a fontossagi sorrenden, ezekre meg nem jutott ido.

    De a jatek masreszt meg annyira jo hogy ezeket siman el lehet neki nezni. Igazan erdekesek es jok a feladatok, a mellekfeladatok is, meg a neha elofordulo kis szosszenetek is (peldaul megnyertem az elso bajnoksagom, erre
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a legyozott korabbi bajnok csapdat allit nekem videken es megprobal bosszubol megolni!


    Mar a harcrendszerrel is kezdek megbaratkozni, egy egy ellen mar elvezni is lehet. Igaz hogy a jatek eleje ota lassan feltornaztam a szintjeimet, ez sokat segit. Ja, es erdemes minden bajnoksagon reszt venni: barcsak a jatek eleje ota beneveztem volna! Igaz hogy veszteseg eseten valamibe belekerul de nem draga a nevezes, cserebe novekszenek a kepessegeink, es nem a sajat cuccainkat koptatjuk hanem a kincstarit. A vegen meg meg is gyogyitanak.


    Utoljára szerkesztette: Aborg, 2019.11.20. 19:24:39