Kingdom-Come-2018-05-HD.png
  • Aborg
    #2463
    Koszi. De aki eloszor jatsza az ezt meg nem tudhatja, ezek mar olyan utolagos ugyeskedesek, a jatek "kicselezese". Sebaj, igy alakult. Ez a dizajner hibaja szerintem, igy tervezte meg,vagy nem gondolt ra hogy a jatekos mar elore orul hogy majd a csata utan zabralgat. Aztan megse.
    Kicsit becsapodtam ott is ahol Rattayban Hans urfi furdos quest-je volt. Kockaztam a lannyal, nyertem (mar orultem hogy egyre kevesebb ruha lesz rajta de valahogy tul koran felbemaradt ez a kockajatek is, pedig jo moka lehetett volna...). Aztan az urfi bort akart, hogy hozzak neki a varpincebol. A parbeszed menubol kivalasztottam hogy tenyleg nem jo e neki az itteni bor? Azt mondta hogy inkabb egy hetet is varna a varpince borara. Ezt en szo szerint vettem es lefekudtem aludni az ott levo agyra mert eleg alacsony volt mar a kipihentsegem es amugy is ejszaka volt. Reggelre kelve meg kiirta hogy a misszio elbukott, az urfi meg mar nem is volt ott. Paff, igy jartam. Az meg eszembe se jutott akkor hogy visszatoltsem a misszio eleji mentest, azota meg mar egy csomot haladtam a jatekban. De egy RPG-ben talan nem is nagyon illik visszatoltogetni :)
    Ami meg a parbajbajnoksagot illeti: mar regota kinalgatta a jatek a lehetoseget, de nem neveztem be, nem volt akkora onbizalmam. Most viszont Hans urfi kert ra, es mivel mar egy csatat is letudtam (romos falu), egye fene, megprobaltam. Es nagy meglepetesemre az elso ket ellenfelet levertem, a harmadikkal dontetlen lett, aztan a raadast hajszal hijan megnyertem! Izgalmas es hangulatos volt. Egy taktika nagyon bevalt: sikeres haritas utan gyors szuras fejre vagy mellre, ez neha levett egyszerre 30-40%-ot az eletcsikjabol! Sokkal hatasosabb mint a vagasok. De a kombokat nem tudtam megjatszani, belevedett.