Kingdom-Come-2018-05-HD.png
  • lonvard
    #2422
    Szerintem eleve nem passzol a nyomozás egy ilyen középkor-szimulátorhoz. Ezt én a Witcher 3 hatásának tudom be. Lehetett volna később ilyen feladat, amikor Henry már többet bizonyított, és értelmes dolgokat is megoldott, de a nyomozás kezdetén mi senkik vagyunk. Van egy hőstettünk , hogy megmentettük és hazasegítettük a sebesült Hanszot. Ezért jár gazdag jutalom (amit viszont nem kap, kap egy szakadt lovat :D), de ez nem indokolja, hogy ilyen szintű feladatot bízzanak ránk . Mi állt volna jól Henrynek? Például katonai feladatok. Ő mint egy nemes fegyverhordozója részt vehetett volna összecsapásokban, később vezethetett volna rajtaütéseket, kisebb csatákat Zsigmondék ellen. Persze ehhez meg kellett volna oldani, hogy toborozhasson csapatot, horribile dictu akár sereget. Mount & Blade szerű karrier állt volna jól neki. Hogy zsoldosvezér lesz, aztán megkapja a nemesi rangot, várat kap, és egyre nagyobb hatalom birtokában kapja a testhez álló feladatokat. Ehelyett Witchert csináltak belőle.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.11.06. 09:52:43