Kingdom-Come-2018-05-HD.png
  • lonvard
    #2419
    A játék tervezői cseszték el ott elég rendesen a játékmenetet. Onnantól, hogy elkezded a szolgálatodat Rattayban, berántanak egy elég hosszú menetre, miközben nem vagy rá felkészülve, és nem is tudsz igazán kiszállni. Bénán veszi ki magát, ha kiszállsz. Ugye összeverekszel a Hansszal, utána másnap már kötelezően mehetsz az erdőbe vadászni, akkor meg kell menteni, és amint hazavánszorogtok (itt ráadásul van egy vágás, mer nem játszatja le velünk a hazautat, ami szerintem nem passzol a játékhoz), mehetsz rögtön nyomozni bazmeg. Még a vadászat közben szerzett cuccaidat se tudod eladni, ott rohadnak meg a nyulak a zsebedben. Ha nincs időgyorsításod, akkor még durvábban hat. Én persze a lovardából visszavágtattam eladni a cuccokat, aztán vissza a helyszínre. Utána már gyorsan le lehet zárni, mert a közelben van egy sebesült bandita, azt kell megtalálni, és ha visszatértünk a nyomokkal, akkor Bernard meg a kompánia visszamegy Rattayba, és aztán teljesen indokolatlanul a nyakunkba varrják a komplett nyomozást. Hát kik vagyunk mi egy ilyen nyomozáshoz? Szakadt árva kovácstanoncok. Mért mi megyünk? Itt ki is dob a játékból a történet, mert nehezen emésztem meg, hogy egy tömeggyilkosság fő inspektora lettem így nagy hirtelen. Viszont ott már szabad kezet kapunk, onnantól Witcher 3 van, mi vagyunk a Geralt, aki szabadon nyomozgat. Tisztára olyan is, még a nyomok is amiket találunk. :D Na tehát érdemes egy kicsit haladnod a nyomozással, hogy megtaláld amit kell, és akkor utána Bernarddal kedvedre gyakorolhatsz. Fontos szerintem a gyakorlás, sokat fejlődsz mindenben.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.11.05. 21:19:45