Kingdom-Come-2018-05-HD.png
  • Aborg
    #2415
    Koszi a tippeket!
    -Jutubet csak vegso esetbe neznek, magam szeretem felfedezni a jatekokat.
    -A Bernard varnagyos misszio mar megvolt regebben, kb 12 hetem van a jatekban. Mondta is hogy majd visszamehetek edzeni, de aztan nem volt ott a gyakorloteren. Valahol talalkoztam egy masik "edzovel", de az csak penzert megemelte a statisztikam, nem lehetett vele tenylegesen gyakorolni. Ezert azt gondoltam Bernard is ilyen, de akkor talan vele megis lehet rendesen edzeni? Majd megkeresem ha arra jarok.

    Most volt egy mellekkuldetesem ahol a rab kun katona vezetett volna el a kincshez, de
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az erdei uton megtamadott nehany masik fegyveres kun. Mivel semmi pancel nem volt rajtam es nehany perket a sprint kepessegbe tettem, gondoltam siman elfutok,aztan majd odafuttyentem a lovam es elnyargalok. De ebbol semmi se lett, siman birtak loholni a sarkamban, nehez pancelzatban! Le is vagtak. Nem csal neha ez a jatek?
    Olyan is volt mar hogy valaki gyalog futott utanam, en lovon vagtazam, a lovam ledobott, az illeto meg mar ott is volt, pedig jozan szamitas szerint legalabb 50 meterrel le kellet volna maradnia.