QBYTW0tvAwMDBVxLFAVR
  • TokraFan
    #2737
    Ahhoz képest, mennyit vártunk erre a frissítésre, elég karcsú lett. A NEXT utáni frissítések sokkal több értelmes dolgot hoztak. Sajnos a hajókat most sem lehet testre szabni és maradt a gyerekes Lego design is. De ami sokkal nagyobb gond, hogy az egész játékból hiányzik a koncepció, hosszabb távon nincsenek célok. Ráadásul ezzel a Vulcan átállással nekem elég sok gondom van, kidobál a játék random, amit korábban soha nem csinált és sajnos a mentésem se 100%, instabil lett az egész. Annyira meg nem tettek bele sok új tartalmat (gyakorlatilag szinte semmit, néhány új bázis elemen kívül), hogy megérje elölről kezdeni az egészet és ismét 100+ órákat grindelni mire eljutok ismét kb. oda, ahol eddig tartottam.

    Úgyhogy most az a vicces helyzet állt elő, hogy a legális verziómat leszedtem (mivel a Steam-en lehetetlen visszamenni korábbi verzióra), és feltettem a virágboltiból a tökéletesen működő 1.77-et. VR és multi nem érint, úgyhogy kószálok tovább céltalanul ha néha még rámjön az 5 perc. Talán majd a v3.0 (ha lesz egyáltalán) hoz annyit, hogy ismét nekikezdjek.