• yossarianHUN
    #748
    Sziasztok, akadt egy kis gondom, hátha tudtok segíteni.
    Most értem a könyvtáros Asra Nox bossfighthoz, és konstatáltam, hogy képtelen vagyok megverni. Kicsit utánanéztem, és mindenki csak annyit ír, hogy rocket jumppal vagy hasonlóval fel kell ugorni a könyvszekrényekre, mivel így a legtöbb támadása elkerülhető. Na most ennyit magamtól is kitaláltam, már az elején gyanúsak voltak a szekrények, csak annyi a gond, hogy nemhogy rocket, de még sima dupla ugrásom sincs. Nemtom, hogy ez normális-e, de én idáig még színét se láttam semmilyen double jump, vagy bármi ilyesmi fejlesztésnek.

    Az Outposton lévő teches tudósürgénél már megcsináltam a body tech-es akadálypályát, a dash-t meg is kaptam, de ennyi. Próbáltam zargatni, de semmilyen küldetést nem ad, úgyhogy ötletem sincs, hogy tudnék double jump-ot szerezni, meg főleg, hogy miért nincs még meg. Így viszont gyakorlatilag esélyem nincs ellene, a sugárnyalábos támadását esélyem sincs kivédeni. Esetleg tudja valaki, hol lehet a hiba? Kicsit bosszantó volt tizenezer pixelt veszteni, csak hogy rájöjjek erre :)