10823671771495363213.png

| Magyar fejlesztések | Prepar3D | Ultimate Realism Pack | Rendszerkövetelmények | PTA | CFG Tuning | AffinityMask Kalkulátor | Gyakran Ismételt Kérdések | X-Plane.Org

  • OOM Hiba




  • Helyes Library sorrend!




  • Ideális ORBX sorrend!





  • Miket kell még telepíteni esetleg?!





  • Sok gondot tud még okozni az Ö hiánya is!





  • Ez is fontos!





  • Elmentett Libraryból eltűnnek a scenery-k!


    Megoldás a C:\ProgramData\Lockheed Martin\Prepar3D v3 mappában lévő "scenery cfg" fájl törlése!
    Csinál egy újat és aztán be kellett olvastatni vele újra a sceneryket!



  • Szimulátor hardver-szoftver biblia





  • LOWW FlayTampa v2.7 csápok beállítása





  • Hont
    #71
    Na kérem, akkor mondanám!
    Tök igazat megvallva,amennyiben nem látom a felületet, akkor nálam simán elmegy FSX-nek!
    A default repként be állított kép fogad! Egy reptér valahol Jeenkiknél.
    Fogalmamsincsharcigép, ami ahogy betöltődik, egyből elkezd rohanni a pályán! Az FPS it még 25! Meg is lepődtem! Aztán ahogy pánikszerűen elemeled (mer hogy jön a pálya végén a tenger) (arról nem is beszélve, hogy emiatt körbe se tudsz nézni, mert reflexből mented a menthetőt) Már az FPS csak 15-18!
    A default gépek alapján simán ott van az FSX!
    Az ég és a felhők azért sokkal szebbek! A Nap és a fények mondhatni hogy simán hozzák az életben láthatókat!
    A felület és a menürendszer, az FSX.
    Aztán elkezdi az ember baszogatni, beállítod a plusz Ficsöröket, kis jelölő kockákba és már csak 12-14 az FPS!
    Aztán emelsz a textura felbontáson 2048X2048 az további 4-5 FPS, aztán 4096X4096 ra és már el is érted a 4-6 FPS-t!
    A többi extráról már ne is beszéljünk!
    A hang az 5.1!
    Amit én észre vettem, hogy a proci használatom nem megy 40% fölé és többnyire a 2-es magot nyaggatja!
    Nekem ebből az iszonyatos VGA kari igény jön le! Ja, RAM használat is 5-6 Gb között ingadozik!
    Nem tudom mi lesz ebből, kicsit csalódott vagyok!