10823671771495363213.png

| Magyar fejlesztések | Prepar3D | Ultimate Realism Pack | Rendszerkövetelmények | PTA | CFG Tuning | AffinityMask Kalkulátor | Gyakran Ismételt Kérdések | X-Plane.Org

  • OOM Hiba




  • Helyes Library sorrend!




  • Ideális ORBX sorrend!





  • Miket kell még telepíteni esetleg?!





  • Sok gondot tud még okozni az Ö hiánya is!





  • Ez is fontos!





  • Elmentett Libraryból eltűnnek a scenery-k!


    Megoldás a C:\ProgramData\Lockheed Martin\Prepar3D v3 mappában lévő "scenery cfg" fájl törlése!
    Csinál egy újat és aztán be kellett olvastatni vele újra a sceneryket!



  • Szimulátor hardver-szoftver biblia





  • LOWW FlayTampa v2.7 csápok beállítása





  • exTrem
    #5197
    Én örülök, hogy csatlakoztál a kommenteddel mert kell a segítség. Pont ezért írtam, mert nem kis pénzről van szó, de a következő min. 8 évre tervezek és elsődleges szempont a P3D illetve főleg a közelgő FS2020, másodlagos szempont unaloműzés szempontjából egyéb játékok. Semmi programozós, grafikus hókuszpókusz. Kérdem én, milyen seb(ekből) vérzik ez a konfig mert Én sajnos nem értek hozzá annyira, és pont a tápnál a kolléga mondta, hogy 850 menjen bele, fogyasztás tök mindegy :) Írok a fórumba amiket írtál szívesen, de nem véletlenül írtam ide, hogy itt mik a tapasztalatok és ki, mit gondol mert ott halvány lövése se lesz senkinek ha véletlenül olyat írok, hogy rep szimulátorra tervezem a gépet és nem bányászni akarok meg grafikus akármit csinálni. A jelenlegi konfig sem kevés pénz már de minimálisan még tudok emelni a kereten, viszont sokkal már nem, úgyhogy kompromisszumra is hajlandó vagyok de szeretném kihozni a maximumot ebből a pénzből.
    Utoljára szerkesztette: exTrem, 2019.12.04. 10:20:14