10823671771495363213.png

| Magyar fejlesztések | Prepar3D | Ultimate Realism Pack | Rendszerkövetelmények | PTA | CFG Tuning | AffinityMask Kalkulátor | Gyakran Ismételt Kérdések | X-Plane.Org

  • OOM Hiba




  • Helyes Library sorrend!




  • Ideális ORBX sorrend!





  • Miket kell még telepíteni esetleg?!





  • Sok gondot tud még okozni az Ö hiánya is!





  • Ez is fontos!





  • Elmentett Libraryból eltűnnek a scenery-k!


    Megoldás a C:\ProgramData\Lockheed Martin\Prepar3D v3 mappában lévő "scenery cfg" fájl törlése!
    Csinál egy újat és aztán be kellett olvastatni vele újra a sceneryket!



  • Szimulátor hardver-szoftver biblia





  • LOWW FlayTampa v2.7 csápok beállítása





  • Solt
    #5196
    Nem akartam ebbe belefolyni, de csak nem bírom ki... :) Azt javaslom, hogy mondjuk PH-n egy megfelelő topikban járd körbe ezt a gépösszerakós sztorit, mert több sebből is vérzik ez a történet. AMD vs Intel viszonylatban mélyen nem mennék bele a történetbe, de mivel a következő FS nagy valószínűség szerint valamelyik low level API-t (Vulkan / DX12) fogja használni, ezért egy utolsó szériás Ryzen ár/érték arányban bizony jobb választás lenne mint egy 8700K, és mondom ezt úgy, hogy nekem is 8700K-m van. Ha nagyon ragaszkodsz a kékekhez és az AMD mindenképpen kilőve, akkor is érdemes inkább 9700K-t venni a 8700K helyett, mert a 8 fizikai mag sokszor jobban muzsikál mint a 6/6 (HT nyűgök) nem beszélve arról, hogy a 9700K-n végre megint forrasztott a kupak.

    Ezen felül,

    - Alacsonyan vannak a memória árak, tehát érdemesebb most 32 GB-s (2x16) kitet választani
    - Bármilyen VGA márkát választhatsz az ASUS lap mellé.
    - SSD-ből totál felesleges az M2-s, csak fűti a házat, ráadásul 1 db 1 TB-s (Sata3) olcsóbb mint 2 db 512 GB-s.
    - A 850W-s minőségi táp totál felesleges egy GPU-s konfiguráció mellé! Nekem a húzott 8700K és az 1080Ti mellett van egy 750W-s Seasonic Prime Ultra de csak azért, mert szeretem ha a táp kihasználtsága max 60-70% körül van. Kényelmesen elég lenne egy 650W-s táp is, természetesen minőségi darab!

    Javasolt PH topik: LINK

    Seasonic wattage calculator: LINK

    Utoljára szerkesztette: Solt, 2019.12.03. 19:29:57