10823671771495363213.png

| Magyar fejlesztések | Prepar3D | Ultimate Realism Pack | Rendszerkövetelmények | PTA | CFG Tuning | AffinityMask Kalkulátor | Gyakran Ismételt Kérdések | X-Plane.Org

  • OOM Hiba




  • Helyes Library sorrend!




  • Ideális ORBX sorrend!





  • Miket kell még telepíteni esetleg?!





  • Sok gondot tud még okozni az Ö hiánya is!





  • Ez is fontos!





  • Elmentett Libraryból eltűnnek a scenery-k!


    Megoldás a C:\ProgramData\Lockheed Martin\Prepar3D v3 mappában lévő "scenery cfg" fájl törlése!
    Csinál egy újat és aztán be kellett olvastatni vele újra a sceneryket!



  • Szimulátor hardver-szoftver biblia





  • LOWW FlayTampa v2.7 csápok beállítása





  • Clidey
    #5170
    Na igen, nálam is az elődleges szempont hogy milyen fps-t tud majd magából kifacsarni. Mert hiába lenne szebb-jobb-királyabb az FS2020 bármi másnál, ha közben diavetítés van. :)
    Az FD terén is igazad vagyon, az adja a legjobb eredményt, ha az ember maga próbálja, mert ugye a developerek eleve nem fognak olyat mondani semmilyen promó anyagukban hogy "hát, fasza a flight modell de itt-meg-itt totál szar unrealisztik, de ez van" :D
    Na jó, de annyi előnyöd azért van, hogy félévente beülhetsz egy full motion szimbe is... :DDDD
    Nekem is kellene igazából egy upgrade, mert ez a mostani is már a hatodik évét tapossa, de még várok én is hogy változik a piac mik lesznek az igények... :))))
    Egyszer járhatnál LHDK felé igazán... :)))) Mert arra sokkal kisebb az esély hogy én járok LHBP felé... :DDD :(((