10823671771495363213.png

| Magyar fejlesztések | Prepar3D | Ultimate Realism Pack | Rendszerkövetelmények | PTA | CFG Tuning | AffinityMask Kalkulátor | Gyakran Ismételt Kérdések | X-Plane.Org

  • OOM Hiba




  • Helyes Library sorrend!




  • Ideális ORBX sorrend!





  • Miket kell még telepíteni esetleg?!





  • Sok gondot tud még okozni az Ö hiánya is!





  • Ez is fontos!





  • Elmentett Libraryból eltűnnek a scenery-k!


    Megoldás a C:\ProgramData\Lockheed Martin\Prepar3D v3 mappában lévő "scenery cfg" fájl törlése!
    Csinál egy újat és aztán be kellett olvastatni vele újra a sceneryket!



  • Szimulátor hardver-szoftver biblia





  • LOWW FlayTampa v2.7 csápok beállítása





  • Clidey
    #5003
    Nem igazán tudok veled egyetérteni én sem. Ha elolvasod a release notes-eket, láthatod, hogy a VR meg a particle csak egy kis szelete az egésznek. Elég nagy változások történnek FD terén is minden egyes alkalommal. Tény, hogy ezért a VR marhaságért én sem vagyok oda, sőt, totál feleslegesnek és unrealisztikusnak tartom, de ha a piac megkívánja, akkor sajna nincs mese. Márpedig a szimulátor piac elég kicsi ahhoz, hogy muszáj legyen nekik minden új fícsör-vonatra felülni, ha nem akarnak piacot veszteni. Sajna ez van.
    A particle viszont nekem tetszik, még ha kicsit gyerekcipőben is jár még. De már épp ideje volt foglalkozniuk vele, kezdett már elegem lenni a fekete contrailből, meg smoke effektből. Igaz, vannak benne hiányosságok még mindig, de ki fogja magát forrni, én biztos vagyok benne.
    A Ziboval kapcsolatban sem igazán értelek...Az utasok menüből kikapcsolhatók. Nálam ki van, nincs szükségem rájuk. :D A 4K textúrát szintén te választhatod - nekem bőven elég a 2K, én azt használom. Az eső effekt viszont nagyon kell, anélkül elég bénán nézne ki egy esős approach, azért ezt remélem belátod. Mindezentúl mindig történik rendszer-ápdét is; sőt, legtöbbször inkább az történik mintsem vizuális csicsamicsa. :)
    És azért valljuk meg őszintén: azért nem semmi dolog, amit ideáig összehozott egy a szlovák srác! Hogy régebben minden este, de manapság is legalább hetente érkezik hozzá peccs. Hol máshol láttál még ilyet? :)