10823671771495363213.png

| Magyar fejlesztések | Prepar3D | Ultimate Realism Pack | Rendszerkövetelmények | PTA | CFG Tuning | AffinityMask Kalkulátor | Gyakran Ismételt Kérdések | X-Plane.Org

  • OOM Hiba




  • Helyes Library sorrend!




  • Ideális ORBX sorrend!





  • Miket kell még telepíteni esetleg?!





  • Sok gondot tud még okozni az Ö hiánya is!





  • Ez is fontos!





  • Elmentett Libraryból eltűnnek a scenery-k!


    Megoldás a C:\ProgramData\Lockheed Martin\Prepar3D v3 mappában lévő "scenery cfg" fájl törlése!
    Csinál egy újat és aztán be kellett olvastatni vele újra a sceneryket!



  • Szimulátor hardver-szoftver biblia





  • LOWW FlayTampa v2.7 csápok beállítása





  • saca79
    #5001
    Nem akarok vitába szállni abszolút.De saját tapasztalatom hogy az XPLANE nagyon rossz irányban halad a fejlesztés terén,úgy látom hogy rákkatantak nagyon a sok vérpistike unszolására és elkezdtek minden féle haszontalan effectet bele pakolni( particle system,láng füst anyám tudja) azt gondolom hogy valóban már inkabb kezd egy játékra hasonlítani az egész,aki meg szimulatornak akarja használni azoknak ezek a dolgok feleslegesek.Nem értem ezt az erőltetett VR vonalat se 14 éves gyerekek kapálóznak a levegőben a 747 ben közben alap dolgokkal nincsenek tisztában.El kell olvasni mas fórumokon milyen kérdések vannak...vicc.Ja igen szabad fejlesztői dolgok vannak,át is esett rengeteg addon "gyártó" a ló túl oldalára ezzel.Legjobb példa a ZIBO eddig volt egy élvezhető repülhető viszonylag kevés erőforrást igénylő madár,most a sok idegesítő hülye gyerek unszolására tele pakolták felesleges vizualis efekktekkel ,eső csepp,utasok,4k textura és lassan ott tartunk hogy 8700k 1080 Ti - al használhatatlan van 20 fps.Úgy gondolom hogy aki repülni akar nem pedig játszani, annak felesleges ez a vonal.De sajnos már kevés szimes van!Feltört a next generation ebben is.Felszáll odabassza majd élvezi hogy lángol.Személy szerint engem nem érdekel ha egy addon gépben nincs mutogató sztyuvi vagy bort kortyolgató utas csak normálisan repüljön !