10823671771495363213.png

| Magyar fejlesztések | Prepar3D | Ultimate Realism Pack | Rendszerkövetelmények | PTA | CFG Tuning | AffinityMask Kalkulátor | Gyakran Ismételt Kérdések | X-Plane.Org

  • OOM Hiba




  • Helyes Library sorrend!




  • Ideális ORBX sorrend!





  • Miket kell még telepíteni esetleg?!





  • Sok gondot tud még okozni az Ö hiánya is!





  • Ez is fontos!





  • Elmentett Libraryból eltűnnek a scenery-k!


    Megoldás a C:\ProgramData\Lockheed Martin\Prepar3D v3 mappában lévő "scenery cfg" fájl törlése!
    Csinál egy újat és aztán be kellett olvastatni vele újra a sceneryket!



  • Szimulátor hardver-szoftver biblia





  • LOWW FlayTampa v2.7 csápok beállítása





  • Hypo #4997
    szerintem Te keversz valakivel de komolyan)) vagy olvasd el meg 1x amit irtam, nem vagyok beolotva sőt ha picit is ismernél pont az ellenkezője az igaz semmihez nem ragaszkodom érdekelnek az alternativak, xp11 szuper egy rossz szot nem mondtam ra sőt VFR ben eszméletlen ( bar meg szokni kell neha mert nekem elege tegla a repules de izlesek es pofonok valoszinu amugy a controlelek miatt meg nem ereztem ra az izere)

    Amiért P3d- mellett vagyok most az nem azok az indokok amikre Te gondolsz eleg egyszeru indokok:
    1. IFR be vagyok most ezt a korszakomat élem:) Company Routeokat es eljarasokat gyakorlok
    2. Mivel Software es hardwarebe is belefeccoltem igy szeretnem azt kihasznalni
    3. MCP es EFIS em nem muxik ziboval - egyenlore
    4. a Company Routeok miatt a legtobb repteret EU ban megvettem ahova repul a ceg - sokra még az xp alternativa nem olyan jo ... ami kesik nem mullik
    5. Mivel SSD igy a hely limitalt jelenleg 2 szimet nem tudok egyszerre tarolni :) orultem hogy marad hely a DCS - nek :)

    Szóval ennyi az indok semmi bajom xp vel es ahogy haladunk elore egyre jobb lesz.

    Jó leszállást