10823671771495363213.png

| Magyar fejlesztések | Prepar3D | Ultimate Realism Pack | Rendszerkövetelmények | PTA | CFG Tuning | AffinityMask Kalkulátor | Gyakran Ismételt Kérdések | X-Plane.Org

  • OOM Hiba




  • Helyes Library sorrend!




  • Ideális ORBX sorrend!





  • Miket kell még telepíteni esetleg?!





  • Sok gondot tud még okozni az Ö hiánya is!





  • Ez is fontos!





  • Elmentett Libraryból eltűnnek a scenery-k!


    Megoldás a C:\ProgramData\Lockheed Martin\Prepar3D v3 mappában lévő "scenery cfg" fájl törlése!
    Csinál egy újat és aztán be kellett olvastatni vele újra a sceneryket!



  • Szimulátor hardver-szoftver biblia





  • LOWW FlayTampa v2.7 csápok beállítása





  • Hypo #4982
    A felszalasi porblemak tobbsege amugy a QW nel pilot error javaslom hivatlos forumot lesni, epp nem reg 2 qw pilota cseszegette a szimet es meg voltak elegedve, a raketa felszallas pedig legtobb esetben a max toloero minden fullon performance menuben EFB ben nem figyeltek oda, egyebkent a pilotak is irjak hogy ez mas madarka mint az NGX vagy akar a 777 es eleg komolyan tepik felszallaskor. csak ugy mint a 717 ami egy raketa a valo eletben is :) a fogyasztas persze vannak godnok, de erre mondtam ennyi penzert ez egy jo szeretheto szimulacio nem hardcore, viszont ha epp egy ket oram van csak a simre akkor ez tokeletes, jok az extrak cabin announcment stb hangulatos, nyilvan VA ban se ezzel repulok de nekem fun.

    De nalad szerintem az a gond hogy te keversz ket dolgot, nem mindenki mindig akar full eljarasokat stb, ha epp igen akkor arra jelenleg PMDG vagy FSLABS alkalmas a tobbi ezekhez kepest jatek, de van aki mar eljutott esetleg egy szintre es elvezi a repulest a szimben annak ezek AE Airtbus, TFDI, QW787 146 tokeletes, es vannak akik meg billentyuzetrol jatszak nem tudjak mi hatarozza meg a palyairanyt vagy i az hogy QNH azoknak meg ott a tobbi carenadoval az elen... EGy szoval se mondtam hogy tokeletes lenne nem, az ez egy JATEK :) ami probal minel jobban hasonlitani a valosaghoz. De en ertem amiket modnasz persze, de ez nem errol szol szerintem pont ez a jo a szimulatorozasban hogy mindenki minden szinten meg tudja talalni a neki tetszo bonyolultsagot stb, van aki imad 45-50 percet tolteni preflight al, uzemanyag stb van aki meg casak beul a cockpitbe es megy, ja es vannak sokan akik meg csak TUNINGOLNAK :))))