• Lacc 88
    #28
    Lebutított Nemesis-rendszerrel jön a Middle-Earth: Shadow of Mordor X360-as és PS3-as változata.

    Rossz hírrel szolgált a Gyűrűk Ura rajongók számára Michael de Plater, a Monolith dizájnért felelős igazgatója. Elmondása szerint a Middle-Earth: Shadow of Mordor kimondottan a legújabb generációra készült és optimalizálódott, így az X360 és PS3 tulajoknak számos dologról le kell mondaniuk.

    "Rövidre fogva bizonyos dolgok teljesen megegyeznek majd a gépeken: az alap mechanika, mint például a harcok, a lopakodás és a mozgás; az irányítás és a játékmenet is. Azonban a Nemesis rendszer nem lesz olyan mély és változatos, mint a PS4, PC és Xbox One esetében."

    "A történet megegyezik és az alap játékmenet is, de a Nemesis rendszer olyan hatalmas, hogy a számításokat, a különböző tartalmakat és Mesterséges Intelligenciát nem tudják kezelni a korábbi gépek, de megpróbálunk mindent, amit csak lehet kihozni a régi generációból is."