• Szefmester
    #59
    Javíts ki ha tévedek, de konzolon már beleszaladtam abba a formulába hogy kódot kért az online játékhoz a használt játék, és hiába volt nekem meg a kód a kézikönyvön, profilonként csak egyszer használható, így a játék felét buktam , és egy 5$ (vagy mennyi is pontosan) összeg befizetése után TALÁN megkapom a kódot. Azért talán mert sok fórumhozzászólást olvastam az ügyben hogy a már becsődölt fejlesztők és kiadók által kiadott játékokra a kódok nem minden esetben használhatóak...

    A cexről meg annyit hogy: Szépek azok az árak.. 0,20 Font.. Ami az az összeg amit ők ráraknak arra az összegre amit az eladó kér. Ami pedig széles skálán terjed. Azaz ha nem kezdem el emailben letárgyalni az árakat, sosem fogom megtudni mennyi is az annyi. Micsoda pontos kalkuláció. Így ha te találsz véletlen egy fizetek neked csak vidd el árat akkor neked lesz igazad, de bizonyítani nem fogod tudni mert mi nem láthatjuk az árat... zseniális...

    Esetleg tudsz normális piacot mondani? Tudod amolyan Zavvi, meg hasonlókat ahol a kiszállítás után is olcsóbb mintha itthon besétálnál a boltba ahol használtat is adnak vesznek.