Beyond - Two Souls (Quantic Dream)
  • Ulthane
    #227
    Hogy a játékról is essen szó kicsit:

    Meglepett, hogy a nyugati sajtó tesztjei ilyen mértékben szórnak. 5 és 10 pont között minden van, átlagban olyan 8 pont. Eurogamer: 6, TSA: 6, IGN: 6, Gamespot: 9, GameInformer: 7,75 stb.

    Bő két órát játszottam a játékkal, és nekem nagyon bejön. Az egyik chapterben olyan a látványvilág, amilyet még játékban sosem láttam, tényleg, mintha filmet nézne az ember.

    Az irányítás Heavy Rain-es, ez kicsit még mindig bénácska. Egyelőre nem tudom, hogy a döntéseknek milyen hatása van, bár egy-két tesztet elolvasva

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    gyakorlatilag tök mindegy, miket választasz, nincs olyan hatása a játékban, mint a HR-ben, csak az utolsó pár óra meghatározó ebből a szempontból


    Nekem eddig nagyon bejön, ezt a játékot valaki vagy nagyon szereti, vagy egyáltalán nem, átmenet nincs. Én értékelem ezt a műfajt, helyen van a gémer palettán, igazán szórakoztató. Szerintem nem attól játék a játék, hogy görcsöt kapnak az ujjaid a gombokon és az analóg karon, kevesebb interakcióval is lehet igazi játékélményt nyújtani.

    A zene kiváló, a szinkronok is jók, viszont szerint Page kisasszony mint nő, rém szarul néz ki